Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

Sunucu sizce nasıl? Oynayıp öyle değerlendebilirmisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    52

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda 1 aya yakın rehberlik yaptım ama rehberlere saygı yok. Ben bu serverde oynamazdım presiz server bura
arkadaşım gel oyna dedi oynadım rehberliğimi güzel yaptım baya insana yardım ettim, bağzıları etkili oldu bağzıları
çıktı girmedi bidaha.İyi bir deneyim oldu ben TKSZ falan hiç girmedim onlardan diye düşünmeyin, aklınız varsa girip
oynamayın güzel serverler var craftrise ,sonoyuncu oynayın lütfen geçiştirip gitmeyin beni. Burada kral adminler ; oyuncular ise onların kölesi olarak görülüyor.Başka bir şey demek istemiyorum.
konuyu neden baltaladığınızı anlayamadım sunucuda 2 yan hesap açma sınırı varken 8 tane hesap açıp banlanmanız normal bir durum gidiptehesap getirip konu tasarımımızıda baltalamanız ayrı bir hikaye
1621071714576.png

bir ikincisi normal bir insanın bizim sv de o zamanki kurallarda 4 şu an 2 olması gerekiyor ama furkanda tam 7 arsa vardı
1621072452095.png

1621072482556.png

Son düzenleme:

tamocraftmal31

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu müq sunucu tamocraft çalıntı map le ıkı değışıklık yapmış burada değışıklık yok çalıntı yok sıstemler müq

Tugkan_Oz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucuyu çok beğendim sadece kasılıp oynamak için değil rp de güzel yapılan bir server :1:
indir (19).jpg
tek sıkıntı rehberlerin aktif olmaması. . .

Son düzenleme:

XyzerkAn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server hala çok güzel emek sunucu olması sunucuda daha fazla kalmanızı sağlıyor ve sunucunun insanları da çok iyi gelmenizi hala tavsiye ediyorum :D