Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

Sunucu sizce nasıl? Oynayıp öyle değerlendebilirmisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    52

Ayhan_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kalitesiz basite kaçılmış bir sunucu
Hayatımda bu kadar gerçekçi bir server görmedim ayrıca serverde rekor kırılınca eventler odugunu duydum ve gördüm ve çok kişi olunca serverde hard rp yapılabiliyo ( başka serverlerden görderilip bu serveri kötüleme server deki pluginler en iyi concon yapar tek sorun sizlersiniz başka serverlerden gelip kötüleyip online sayışarını düşürtüyorsunuz bu yapılan hiç adil değil serverşn vds hostingide yanmış destek olmanız gerekirken neler yapıyorsunuz yakında v3 e geçiceklerdi çok emekleri vardı yaptıkları her şey gitti yeniden başlamışlar haritaya

Son düzenleme:

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda bu kadar gerçekçi bir server görmedim ayrıca serverde rekor kırılınca eventler odugunu duydum ve gördüm ve çok kişi olunca serverde hard rp yapılabiliyo ( başka serverlerden görderilip bu serveri kötüleme server deki pluginler en iyi concon yapar tek sorun sizlersiniz başka serverlerden gelip kötüleyip online sayışarını düşürtüyorsunuz bu yapılan hiç adil değil serverşn vds hostingide yanmış destek olmanız gerekirken neler yapıyorsunuz yakında v3 e geçiceklerdi çok emekleri vardı yaptıkları her şey gitti yeniden başlamışlar haritaya
Doğru bir yorum sonuçta yeni haritaya geçiceğiz ve daha hızlı bitireceğiz ayrıca rp server olduğu için gidip menüden item felanda alamayız sonuçta
Güzel yorumun için teşekkürler.

Son düzenleme: