Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

Sunucu sizce nasıl? Oynayıp öyle değerlendebilirmisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    52

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burası 2017-2019 arası açılan icecream mı ? Başarılar bu arada.
Sunucumu 11 Ağustos 2019 da V0 olarak açıldı V1 Sürümü 3 Mayıs 2020 de açıldı 2017 zamanlarında Minecraft java edition değilde Minecraft pocket edition sürümünde faaliyet gösteriyordum yinede teşekkürler.

O Dediğiniz İceCream biz değiliz :)

Son düzenleme:

Lightlisted

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben hayatımda bu kadar gerçekçi ve bir bu kadarda güzel bir sunucu görmedim sunucu gerçekten çok güzel

Santafor07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Ben yaklaşık 2 aydır oynadım ve güzel zaman geçirdim öncelikle onun için teşekkür ederim.
Sonrasında lag olayaları felan çıktım fakat en son gelen V4.15 güncellemesi ile oyun daha fazla rahatladı

ve oynamaya kaldığım yerden devam ediyorum çok güzel bir sunucu şehir hayatı olsun gerekse oyun içerisinde ki oyuncular arası samimiyet mükemmel girip bakmanızı canı gönülden tavsiye ederim

Discord----! A Santafor#0001
İnstagram---trm_kemal

:)

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben yaklaşık 2 aydır oynadım ve güzel zaman geçirdim öncelikle onun için teşekkür ederim.
Sonrasında lag olayaları felan çıktım fakat en son gelen V4.15 güncellemesi ile oyun daha fazla rahatladı

ve oynamaya kaldığım yerden devam ediyorum çok güzel bir sunucu şehir hayatı olsun gerekse oyun içerisinde ki oyuncular arası samimiyet mükemmel girip bakmanızı canı gönülden tavsiye ederim

Discord----! A Santafor#0001
İnstagram---trm_kemal

:)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

hbtv

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Demek Adanalılar En Güzel SW leri Yapıyorlar.
Sunucu Çok Güzel Olmuş Devamlılıklarını Dilerim