IceNW | Efsane Geri Geldi| Sunucu Açıldı ! | Taklitler Bizi Yüceltti ^^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, ben Kayra. IceNW ve IceMC kurucusu. 7 Yıllık bu macerayı tekrar şahlandırmak istedim. Tecrübelerimi de katarak eski IceNW'yi tekrar açıyorum. Kapalı kaldığı süre zarfında ismini vermeyeceğim bir kişi adımızı çalarak kendisini Kayra olarak tanıtmış, bu rezilliklerin üstüne bu sunucuyu açarak taklitlerin sadece aslını yücelttiğini bir kere daha kanıtlayalım dedik. Sizlere damağında güzel bir tat bırakacak bir yaz sunucusu açmak için gecelerimizi gündüzlerimizi heba edip bu sunucuyu yapmaya başladık. Umarım siz de beğenirsiniz. Konu tasarımını açılmaya yakın değiştireceğim, bu sadece bir ön gösterim, korkmayın ^^

Genel Özellikler;
Sunucu Türü: Faction
Sunucu Sürümü: 1.8.X
Maksimum Oyuncu Sayısı: 32
(Kişi sayısı aslında sınırsız fakat sizlere maksimum kalite verebilmek için Ram arttırana kadar 32 de tutmaya karar verdik.)
Sunucunun Sahip Olduğu Ram: 5 GB
Depolama: 100 GB SSD

IP: IceNW.Keyubu.Com
Discord: Direkt olarak discord sunucusuna gelmek için tıkla.

Yetkililer;
Kurucu ve Sunucu Sahibi
: Ifestus (Kayra)
Admin: Akhiho (Aden)

Sunucudaki her sistemi kendimiz yazdık, bir yerden alıntılamadık. Eski IceNW'yi getirmek istediğimiz için eskiden var olan sistemlerimizi kullanıyoruz. O zaman bizlerden kopya çeken çok kişi olmuştu, bazı sunucularda sistemlerimizi görmeniz çok doğal, sonuçta insanlar fikir üretmekten ziyade hazırda olan bir fikre konmayı daha çok seviyorlar ve kolay buluyorlar. ^^

Sistemlerimiz;
Lapis Seviyesi,
6 Farklı Kutu,
Sanal Market,
AsiBoss Eventi,
Davik Eventi,
Gelişmiş Maden Eventi,
Pinyata Eventi,
PvP Maden Eventi,
Zaman Puanı,
Otomatik Lapis Satma,
Özel Kılıçlar (Özel Enchli Değil, "Özel"),
Edit Koruma Sistemi,
Level Ile Büyü Basma,
Seviye Saklama,

Otomatik Event,

Peki, neden bizi tercih etmelisiniz ?
Yetenekli, bilgili ve kendini aşmış bir kurucu yönetmeliğinde oyuncular ile arası iyi olan ve mimarisi efsanevi olan bir admin eşliğinde sizlerden seçilmiş yetkili kadrosu ile yürütülen bir sunucu sunuyoruz sizlere. Sunucuda yetkili olan herkes eskiden günlerini sunucuya vermiş oyunculardı. Sizleri en iyi bizim yetkililerimiz anlar. 7 Yıldır bu işi yapıyoruz ve işimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Bizimle emin ve kaliteli ellerdesiniz, rahat olabilirsiniz. Ben oyunumu oynayayım, kaliteli olsun, eğlenceli olsun, bir sorun olursa da yetkililer yüzünden başım ağrımasın diyorsanız işte bu sunucu tam sizin için biçilmiş kaftan, daha ne duruyorsun ?

Sunucudan Görüntüler İle Bu Kaliteli Konuyu Noktalayalım;
122373

122374
122375
122376
122377

Son düzenleme:

senjah302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server güzel gözüküyo discord adresi alabilirmiyim

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önceki haliyle de oldukça eğlenceliydi. Umarım yine öyledir.

_leozin

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsanelerden VolkaNHDD burada sunucunun açılmasını iple çekiyorum