İlk Randerlı Fotoğraf

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk Randerlı Fotoğraf. Daha İyi Rander Almak İçin Hangi Programları Kullanmalıyım Yada Ne Yapmalıyım Bu C4D.

1.jpg

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Niye Bilimiyorum Ama Yakınlaştırdıkça Görüntü Daha Noktalı Bir Hal Alıyordu.Bu MineWays İle Aldığım Rander dan Dolayımıdır Sizce

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Niye Bilimiyorum Ama Yakınlaştırdıkça Görüntü Daha Noktalı Bir Hal Alıyordu.Bu MineWays İle Aldığım Rander dan Dolayımıdır Sizce
"Lightroom" dediğimiz 3 Boyutlu alandaki ışıklandırmaları render'a yansıtan ışık odalarını kullanırsan nokta nokta gözükmez internette bedavaya bir sürü var. Cinema 4d kullanıyorsan ilk olarak import etmen gerekecektir

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Yanlış anlamazsan küçük bir detayı düzeltmek istiyorum, "render" olarak yazılıyor olması lazım.
Eline sağlık, görüntü güzel, maalesef sadece Blender kullandığım için yardımcı olamayacağım. C4D ile harika görüntüler çıkaranlar var, keşke nasıl olduğunu bilseydim.

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamazsan küçük bir detayı düzeltmek istiyorum, "render" olarak yazılıyor olması lazım.
Eline sağlık, görüntü güzel, maalesef sadece Blender kullandığım için yardımcı olamayacağım. C4D ile harika görüntüler çıkaranlar var, keşke nasıl olduğunu bilseydim.
Ben de hayatımda hiçbir kez cinema 4d kullanmadım merak etme ben de blender'cıyım aynı şekilde blender'da da lightroom kullanarak halletmen gerekecek. Bu arada "render" kelimesini doğru yazmışım ama "rendır" diye okunduğu için 'a eki koydum. Discord adresim WhiFhi#2882 yardımcı olabilirim.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Ben de hayatımda hiçbir kez cinema 4d kullanmadım merak etme ben de blender'cıyım aynı şekilde blender'da da lightroom kullanarak halletmen gerekecek. Bu arada "render" kelimesini doğru yazmışım ama "rendır" diye okunduğu için 'a eki koydum. Discord adresim WhiFhi#2882 yardımcı olabilirim.
Mesajı size değil konu sahibine yazmıştım.

kyalunbuilds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Işıklandırmaları falan aslında iyi ayarlaman lazım ve doğru açıyı da bulman gerekir. Renderında her yerde sanki ışık var gibi ve bu bence gerçekçi değil ama doğru ışık + doğru açı = Kaliteli ve hoş render

Örneğin;

KızKule1.jpg

Yapı @VIthreon 'a aittir.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
C4D çok işini görür bana yetti için chunky kullanıyorum. açıyı ayarlayıp space tuşuna basıyorum ve bitiyor.

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0

WesleyHanson

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Lightroom en iyi seçimdi çünkü günümüzdeki tüm popüler fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yalnızca lightroom mod apk beni en çok memnun hissettiriyor.

Son düzenleme: