iluvcakez - by Ruzon

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Ruzon Skinleri - #1
Tıkla Ve Kullanmaya Başla!

Pasta, kek, çikolata ve makaron renkleri kullanılarak görenlerin aklına şekerli o besinleri getirir.
Her bir detay kullanıcının aklına bu besinleri getirmek içindir.

Kırmızı ve sarı rengin acıktırıcı ve harekete geçirici olduğu kanıtlanmıştır. Bu yüzden de zaten çoğu logoda bulunur. Ve tabii ki bizim skinimizde de.

Özgün olan ve karma bir palet ile yaratılan bu skini hemen tıklayarak upload edin ve Minecraft'a girin!

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
güzel de neden acıkmamı istiyorun ki :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
https://mcskinsearch.com/user/Kovalski
yani şimdi benim skinim acıktırıcı mı, senin mantığınla karameli temsil ediyorum o zaman ve pişmiş eti xD

renkler insanlar onlara anlamlar yüklediği için bazı şeyleri temsil ediyolar yani kişiden kişiye değişir bu ama bi kere dnaya işlediği için tutabiliyor bu tahminler xD

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bana dümdüz adamı temsil ediyor.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Kırmızı ve sarı rengin acıktırıcı ve harekete geçirici olduğu kanıtlanmıştır." Bende diyorum şey siteleri neden kırmızı ve sarı kullanıyor (kullanmıyor)
Karşıdaki kişinin acı çekmesinden zevk alıyor.

yani şimdi benim skinim acıktırıcı mı, senin mantığınla karameli temsil ediyorum o zaman ve pişmiş eti xD

renkler insanlar onlara anlamlar yüklediği için bazı şeyleri temsil ediyolar yani kişiden kişiye değişir bu ama bi kere dnaya işlediği için tutabiliyor bu tahminler xD
Pişmiş et sadece, etin yanına karemel getirme midem bulanıyor tereyağı diyelim biz ona. Tereyağı içinde pişen az pişmiş (baya az pişmiş) steak eti andırıyor.

Çünkü kötüyüm ve yemek yicem şimdi annem çağrıyo ßß sen de yemeğe :D

Ama hakikatten şurada bi yoğurtlu kebab olsa nasıl olurdu? Coss diye de yağlı!
Kebap vs Steak et

Dahada iyisi assado !

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Çünkü kötüyüm ve yemek yicem şimdi annem çağrıyo ßß sen de yemeğe :D

Ama hakikatten şurada bi yoğurtlu kebab olsa nasıl olurdu? Coss diye de yağlı!

Bana dümdüz adamı temsil ediyor.

"Kırmızı ve sarı rengin acıktırıcı ve harekete geçirici olduğu kanıtlanmıştır." Bende diyorum şey siteleri neden kırmızı ve sarı kullanıyor (kullanmıyor)

Karşıdaki kişinin acı çekmesinden zevk alıyor.

Pişmiş et sadece, etin yanına karemel getirme midem bulanıyor tereyağı diyelim biz ona. Tereyağı içinde pişen az pişmiş (baya az pişmiş) steak eti andırıyor.

Kebap vs Steak et

Dahada iyisi assado !
Şef, pastahanede çalışan bir tatlıcı skini olarak kullanılabilir. Renkler karakterini temsil ediyor. Acıkmamış olabilirsiniz ki acıktırma niyetim de çok öyle yok. Sadece temsil.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Çok güzeller...