Inception MC - Kalıcı HARD Faction Server - Sunucu IP: oyna.inceptioncraft.com

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Faction Sunucu

Sunucumuzun asıl kuruluş amacı sizlere en iyi Faction sunucu ortamını yaratmak ve sizlere en iyi ortamı ve en ilgili yetkili kadromuzla sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sunucu İsmi: Inception MC - 1.8.x/1.11.1 - Faction SERVER

Sunucu IP: oyna.inceptioncraft.com

Sunucu Koruması: Deneyecek arkadaşlar deneyebilirler. En iyi korumalardan biri olduğunu söyliyebilirim.

=> Proje Sahibi
- PedroLanges

=> Sunucu Sorumlusu
- VIPERFurkan
- Kojo86

=> Rehber

- Alımlar sunucumuzda oynayan ve vakit geçiren kişilerden seçilerek yapılacaktır.

Sanal Pazar

Başlangıç Kiti

Warplar

Vip Bilgi Menüsü

Edit Eşya Bilgi Menüsü

Sunucumuzdan Kareler

Son düzenleme:

BaleciAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekip`in bir üyesi olarak mükemmel bir server oldu tamamen emek bir serverdir her şey EL YAPIMI`dır
Bize Ve Bana Yardımcı Olacaklar Ts3: 185.126.178.58
SİZLERE GÜZEL BİR SUNUCU AÇMAK DİLEĞİYLE :)

Son düzenleme:

EmirTRGGS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence Pudilo ilede konuş EretnaTürk Felan Efsaneydi.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konunuzu sunucu açıldıktan sonra açsaydınız keşke.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar, isminiz aşırı tanıdık geldi yani sadece Pedro kısmı. 2012, 2013 döneminde bir sunucu sahibi miydiniz? Sunucu ismini hatırlayamıyorum, NeverCraft olmadığını da hatırlıyorum.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hadi bakalım bekliyoruz klan,tarım,ticaret bu üçünün önemli olduğu bir sunucu olması dileğiyle

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
'Inception MC'yi Türkiye'de en iyi yerlere, zirveye taşımak yolunda bu alanda Profesyonel çalışmayı düşünen'
Bu sözü yazıyorsanız, büyük bir farklılık bekliyoruz açıkcası. Merak uyandırdıysanız, uyandırdığınız merağıda kaldırabilmeniz gerekir.
Lütfen lapis eklemeyin....

BaleciAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunuzu sunucu açıldıktan sonra açsaydınız keşke.
şimdi yazıyoruzki hazır olsunlar :)

Selamlar, isminiz aşırı tanıdık geldi yani sadece Pedro kısmı. 2012, 2013 döneminde bir sunucu sahibi miydiniz? Sunucu ismini hatırlayamıyorum, NeverCraft olmadığını da hatırlıyorum.
Doğrudur Kardeşim o sunucusun sahibiydi pedrolanges

'Inception MC'yi Türkiye'de en iyi yerlere, zirveye taşımak yolunda bu alanda Profesyonel çalışmayı düşünen'
Bu sözü yazıyorsanız, büyük bir farklılık bekliyoruz açıkcası. Merak uyandırdıysanız, uyandırdığınız merağıda kaldırabilmeniz gerekir.
şu anda güzel bir pl paketiyle açıcaz sunucumuzu ilerilerde Sanal Market, Sanal Ticaret vb. şeyler eklenecektir.

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2012-2013 döneminde PedroCraft diye bir sunucumda olmuştu, evet.

EmirTRGGS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pudilo dediğiniz nedir, kimdir?

Sunucumuzun açılış gününü belirterek herkesde bir merak uyandırmak istedik. Açılış günü ve saatinde iyi bir oyuncu çekmeyi hedefliyoruz.
Pudilo Yani Efe Abi EretnaTürk LicseTürk Sahibi Ve UstaAhmetCengiz'in Açtığı MineTürk'e Baya Yardım Etti Ve Baya Serverlerde Kapanana Kadar Oynadım

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başarılar o zaman.
Teşekkürler.

hadi bakalım bekliyoruz klan,tarın,ticaret bu üçünün önemli olduğu bir sunucu olması dileğiyle
Elimizden geldiği şekilde yapabildiklerimizi gözler önüne sermeye çalışacağız.

Lapis eklemeyi düşünmüyoruz zaten fakat oyuncuya yönelik bir sunucu olmayı hedeflediğimiz için oyuncunun isteği doğrultusunda ilerleyen zamanda eklenebilir, eklenmiyebilir. Eklemeden açacağız bu şekilde oyuncunun hoşuna giderse devam.

Pudilo Yani Efe Abi EretnaTürk LicseTürk Sahibi Ve UstaAhmetCengiz'in Açtığı MineTürk'e Baya Yardım Etti Ve Baya Serverlerde Kapanana Kadar Oynadım
Söylediğin kişiye nasıl ulaşabiliriz? Yardımcı olursan sevinirim. Profesyonel çalışacak ekip arkadaşına ihtiyacımız var.

RandomPower

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam kuralı ihlali.
REHBER ALIMINIZ VARSA 4 YILLIK TECRUBE ..