INFUMIA l Hakkımızda Ortaya Atılan Yalanlara Karşı Birlik Olduk! #İnfumiaAilesi

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
anladığım kadarı ile bir haksızlık yaşanmış

ekto02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oha yeni anlıyorum, böyle bir laf yok uydurma bu :D
Ne Alaka Var Saka Maka Bi Yana Ben İnternette Gormustum Galiba Yanlis Yazmisim Pardon Simdi Duzeltelim Eğer Düşmanın Çoksa Bir Şeyler Başarmışsın Demektir Lafın Doğrusu Buymuş:D

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Ne Alaka Var Saka Maka Bi Yana Ben İnternette Gormustum Galiba Yanlis Yazmisim Pardon Simdi Duzeltelim Eğer Düşmanın Çoksa Bir Şeyler Başarmışsın Demektir Lafın Doğrusu Buymuş:D
Mevlana’nın her kelimeyi büyük harfle başlattığını sanmıyorum.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
KB adlı arkadaşın ortağı olmanızdan dolayı İnfumia discordunda banlandınız. Bunu size soracak değiliz.

Peki beni çağırıp neden sonra "s***" diye küfür ederek banladın künefe bey? Seviyeni her yerde belli etmeni pek tavsiye etmem THİEF olmanın altın kuralından bir püf nokta sana :)

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Peki beni çağırıp neden sonra "s***" diye küfür ederek banladın künefe bey? Seviyeni her yerde belli etmeni pek tavsiye etmem THİEF olmanın altın kuralından bir püf nokta sana :)
M... gibi kaliteli bir arkadaşımıza kazık atıp, kendi ortağını dolandıran biri olarak sana gerekli cevabı s*** olarak verdim evet. Hakettiğini düşünerek konuyu terk etmeni rica ediyor, iyi günler diliyorum.