Initial D - Deja Vu

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
The Last Of Us'ın giriş müziğini yaparsan sevinirim.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Minecraft Note Block Studio Rehberi | Müzikleri Nota Bloklarına Çevir!
Bu konunuz çok güzel anlatıma sahip, güzel bir rehber konusu, buna sonuna kadar saygı duyuyorum. Ancak konuda da anlatıldığı üzere midi dosyası bulunduktan sonra bunu yapmak pek de zor değil. Ancak siz bu şekilde şarkılar oluşturup 13 farklı konu açmışsınız. Bence bu çok da doğru değil. Umarım saygısızlık etmeden ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. İyi forumlar.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Note Block Studio Rehberi | Müzikleri Nota Bloklarına Çevir!
Bu konunuz çok güzel anlatıma sahip, güzel bir rehber konusu, buna sonuna kadar saygı duyuyorum. Ancak konuda da anlatıldığı üzere midi dosyası bulunduktan sonra bunu yapmak pek de zor değil. Ancak siz bu şekilde şarkılar oluşturup 13 farklı konu açmışsınız. Bence bu çok da doğru değil. Umarım saygısızlık etmeden ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. İyi forumlar.
Çok haklısın bu konuda biraz tereddüt etmiştim sence tüm konuları 1 konuda toplasam daha mı uygun olur? (rehber konusu hariç)

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Çok haklısın bu konuda biraz tereddüt etmiştim sence tüm konuları 1 konuda toplasam daha mı uygun olur? (rehber konusu hariç)
Evet daha uygun olur, veya biraz daha az konu açıp konularda youtube kanalının linkini verebilirsin

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşündüm ama böyle daha iyi gibi geldi çünkü tüm videoları 1 konuda toplarsam forumda pek fark edilmeyebilir.
Mesela konunun adı şarkının adı olunca o şarkıyı seven kişiler konunun adını görünce konuya giriyor.
Popülerliği az olan bir şarkı konusunda ise görüntüleme sayısı az oluyor.

Ben de pek karar veremedim, bu konu hakkında önerilerinizi bekliyorum. :)
@AdexTR