İnternetteki dünyayı servete ekleme ama ana dünya kaybolmadan

Freech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merak ettim mesela ben serverime bir yapı yapacağım netten dünya indirip onu serverime aktarmak istiyorum ama ana dünya kaybolmayacak Multiverse core pluginindeki gibi bunu yapabilirmiyim

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
haritanın yapıldığı sürüm ile senin oynamak istediğin sürüm aynı ise yapabilirsin.

Freech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl işte

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
ilk önce multiverse ile bir dünya oluştur örnek veriyorum harita adı mesela şimdi sunucuyu kapat o harta adlı dünyanın içindekileri sil ve indirdiğin haritanın içindeki dosyaları at o sunucundaki harita adlı dosyanın içine sonra sunucunu başlat bu arada indirdiğin map ile sunucunun version u uyumlu olduğundan emin ol sonra sunucuyu başlat sunucuya girdikden sonra /mv tp (o dünyanın ismi) ile o dünyaya tp olabilirsin map ın başlangıç noktasını bulamadıysan tek oyunculuda aç xyz sine bakarak bulabilrsin tek aklıma gelen yok bu .

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Multiverse plugini yoksa :

Serverki kapat, bu resimdeki işaretli olan dosyanın adını değiştir, İnternetten indirdiğin dünyanın ismini " world " yap, ve server klasörünün içerisine ekle.
Multiverse plugini varsa :
Server açık kalsın, dünyayı server dosyasına at, oyuna gir ve /mv import "Dünyaİsmi" yap.
Olmaz ise;
/mv create -t normal "Dünyaİsmi" yap.

Not : burda yazdığım Dünyaİsmi ismi yerine, internetten indirdiğin dünyanın ismini yazacaksın, Örn: /mv import krallık

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 226

Freech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hata veriyor olmuyor

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Hatayı söyleyebilir misin? Büyük küçük harfe uyumlu yazdığına ve /mv import <dünya ismi> komudunu denediğine emin misin?