Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server Nie açilmadı 1 gün oldu ?

Server Nie açilmadı 1 gün oldu ?

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam haritamızda sıkıntı oldu tekrar yüklüyoruz haritayı biter bitmez yükleme açılacak.​

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam Severinizde Server açıldı dıor Giriom whelistde
Serverinizi açsanız artık

Dadada1996

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde oynarken 1.günden 6 adet p4 set yaptım günde 3 tane event oluyor 2.günden yapacak hiçbir şey kalmayınca itemleri dağıttım serveri bıraktım fazla bile geldi bu kadar kolay olmamalıydı.İlgi konusunda ise leşin önde gidenleri.byderin adlı kurucu ormanda u.vip'lerin savaşlarını izliyor knockback hilesi kill aura koşarken ok atma gözünün önünde admin diyorum adamlar hile niye göz yumuyorsun hemen kendini vanish'e alıyor ve dediği cevap:Yoo ben bir şey görmedim hile varsa ss at dedi.Tam bir kalitesiz şereften yoksun kurucu.

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Serverde oynarken 1.günden 6 adet p4 set yaptım günde 3 tane event oluyor 2.günden yapacak hiçbir şey kalmayınca itemleri dağıttım serveri bıraktım fazla bile geldi bu kadar kolay olmamalıydı.İlgi konusunda ise leşin önde gidenleri.byderin adlı kurucu ormanda u.vip'lerin savaşlarını izliyor knockback hilesi kill aura koşarken ok atma gözünün önünde admin diyorum adamlar hile niye göz yumuyorsun hemen kendini vanish'e alıyor ve dediği cevap:Yoo ben bir şey görmedim hile varsa ss at dedi.Tam bir kalitesiz şereften yoksun kurucu.

1. Serverimiz Kolay Survival'dır Forumdada Belirtilmistir.
2.Hileleri Gormeden Veya Video Almadan Bisi Yapmaya Hakkımız Yok.
3.Kurucu Her Daim Haklıdır Kardesim server'e faction eklenecek inşallah onun icin ugrasıyor siz eglenin diye yenilikler getiriyor..
4.Bi Adama Hile Diyecegine SS veya Video Alabilirsin Videoyu Youtube'ye Atıp Rehbere veya Kurucuya Bildirebilirsin...
5. Yetkim: UstaRehber Nickim: xModernStudio.

İYİ FORUMLAR.

Dadada1996

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Serverimiz Kolay Survival'dır Forumdada Belirtilmistir.
2.Hileleri Gormeden Veya Video Almadan Bisi Yapmaya Hakkımız Yok.
3.Kurucu Her Daim Haklıdır Kardesim server'e faction eklenecek inşallah onun icin ugrasıyor siz eglenin diye yenilikler getiriyor..
4.Bi Adama Hile Diyecegine SS veya Video Alabilirsin Videoyu Youtube'ye Atıp Rehbere veya Kurucuya Bildirebilirsin...
5. Yetkim: UstaRehber Nickim: xModernStudio.

İYİ FORUMLAR.
Belli neden böyle taraf tuttuğun almışsın rehberini yetki felan ooh.Kurucu'nun görüp izlediği bir şeyden neden ss alıp video çekip upload etmekle uğraşayım? Kendisi izliyor ve görüyor adamların hile olduğunu bilmiyorum şu an vipler ne kadar para verenin götünü yalamakta üstünüze yok tabii ki hilelere küfreden user haksız duruma düşüp mute atmasını çok güzel bilirsiniz.

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Belli neden böyle taraf tuttuğun almışsın rehberini yetki felan ooh.Kurucu'nun görüp izlediği bir şeyden neden ss alıp video çekip upload etmekle uğraşayım? Kendisi izliyor ve görüyor adamların hile olduğunu bilmiyorum şu an vipler ne kadar para verenin götünü yalamakta üstünüze yok tabii ki hilelere küfreden user haksız duruma düşüp mute atmasını çok güzel bilirsiniz.

Rehber Olup Olmam Bir Seyi Degistirmiyor sizin gibi cocuklar küfür & saygısızlık etmese mute yemezler zaten ss alıp video cekmiyorsanda bizim sorunumuz degil bi adama hile diyip ss ve video almıyorsan senin sorunun kanıtlaman gerekiyor. bu arada sanki kurucunun bilgisayarının icindeymissin gibi konusuyorsun ''izliyor'' diyorsun nerden biliyorsun izledigini? kurucularımız kac gündür faction ve survival icin yenilik düsünmektedir. BYDerin orman'a gelip 1,2 tur atıp sonra ./vanish'e gecmesi hatalı bi davranıs degil bu arada o lafa bence dikkat et ''Vipler Ne Kadar Para Verenin *** Yalamakla Üstünüze Yok Tabi'' adamların emegiyle kazandıgı paraya sen *** parası kazanıyor.. diyorsan sana dicek söz bulamıyorum acıkcası... bide userler haksız duruma düsünce mute v.b atmıyoruz biz Küfür ve Saygısızlık'lara mute atıyoruz bu konuda Rehberlere ve Kuruculara kalmıs bi Konu...

Not: o viplerin paraya ettigin laf: Anne / Baba Parası diyeceksen bence hic deme Onlarda Emegiyle Kazanıyor.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Dadada1996 ulan şeref yoksunu sensin yalançı iftiracı bana hiç bi şekilde yazmadın ve ben böyle cevap vermedim burda konuyu baltalıyosun ilk önce konuşmana dikkat et. ben ormana gelip milleti izlemedim ztn gördüklerime jail atıyorum. ztn açtığın yeni hesaptanda belli konuyu baltalamaya çalıştığın sözlerine dikkat et ve beğenmiyosan oynama,
Rehberinde dediği gibi serverimiz kolay survivaldır zor arıyosan başka sunucular mevcut burası kolay sürekli p4 kolay kasılıyo şu şöyle oluyo diyip gündeme getirmeyin boştan yere baltalayamassın konuyu. tekrardan söylüyorum
sunucumuz kolaydır. para kasma sistemi kolaydır
günlük 2-3 kere event yapılmaktadır. (anahtar eventi sadece)

admin diyorum adamlar hile niye göz yumuyorsun hemen kendini vanish'e alıyor ve dediği cevap:Yoo ben bir şey görmedim hile varsa ss at dedi. cidden çok yazık sana kendin inanıyomusun buna kanıtın varsa at söz serveri kapatcam yemin ederim sunucuyu kapatcam eğer ben böyle dediysem hatta sunucuyuda panelide sana verem. 1 asla vanish geçmem 2 böyle bir cevap vermem hileden sorununuz varsa video kaydı yada ss alın derim fakat ben yoo ben bir şey görmedim gibi bu zamana kadar böyle tabir kullanmadım.

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
SERVER AKTİF !!

KONU GÜNCEL +

FACTİON EKLENDİ...

SLOT ARTTIRILDI.

Son düzenleme:

AxeRaider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben serverinizi beğendim ve kurucuyada beğendim lakin hoşuma gitmeyen 1 takım olaylar oldu 1-2 gün önce serveriniz bakıma girmeden önce bütün yetkiler gittiydi claimler silinmişti falan ben ustarehber xModernStudio. un evini bulmuştum wild komutu ile şansıma evleri farkedilmicek gibi değildi gökyüzüne spawnın 2 katı genişliğinde mekan yapmışlar inek ve altın sıçıyorlardı bende sandıklara baktım mekanı dolaştım öyle itemler vardıki kalbim bakmaya kaldırmadı çünkü sv nin geriye alınacağını ve düzelceğini biliyordum oranın koordinatını kaydetmiştim sv düzelince tekrar giderim diye ve düzelincede gittim ustarehberde ordaydı sabit duruyordu ona seslenip arkana bak dedim dedi sen nasıl geldin buraya anlattım hepsini dedi seni banlatıcam kurucu gelsin söylicem hemen banlatıcam seni dedi hırsızlık yapanları banlıyoruz dedi ve oyundan çıktı ben hiçbirşey çalmadım o gün ve server geriye alındığından dolayı çalsaydım bile geri giderdi sonrasında 9 da event olucaktı bende eventten anahtar toplayıp madene gireyim dediydim 75 kişi doluşmuş servere giremedim bi türlü event olunca herkes yan hesapla tekrardan giriş yapıyor daha fazla anahtar toplamak için 2 kere telafi eventi olmuş dün 2 sinide kaçırdım hak yiyenler saolsun benim hakkımıda kimse ödemeye kalkmaz gelseydin derler bunlar moralimi bozsada güzel yere ev yaptığım için ve lag olmadığı için oynamaya devam edicem

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
ben serverinizi beğendim ve kurucuyada beğendim lakin hoşuma gitmeyen 1 takım olaylar oldu 1-2 gün önce serveriniz bakıma girmeden önce bütün yetkiler gittiydi claimler silinmişti falan ben ustarehber xModernStudio. un evini bulmuştum wild komutu ile şansıma evleri farkedilmicek gibi değildi gökyüzüne spawnın 2 katı genişliğinde mekan yapmışlar inek ve altın sıçıyorlardı bende sandıklara baktım mekanı dolaştım öyle itemler vardıki kalbim bakmaya kaldırmadı çünkü sv nin geriye alınacağını ve düzelceğini biliyordum oranın koordinatını kaydetmiştim sv düzelince tekrar giderim diye ve düzelincede gittim ustarehberde ordaydı sabit duruyordu ona seslenip arkana bak dedim dedi sen nasıl geldin buraya anlattım hepsini dedi seni banlatıcam kurucu gelsin söylicem hemen banlatıcam seni dedi hırsızlık yapanları banlıyoruz dedi ve oyundan çıktı ben hiçbirşey çalmadım o gün ve server geriye alındığından dolayı çalsaydım bile geri giderdi sonrasında 9 da event olucaktı bende eventten anahtar toplayıp madene gireyim dediydim 75 kişi doluşmuş servere giremedim bi türlü event olunca herkes yan hesapla tekrardan giriş yapıyor daha fazla anahtar toplamak için 2 kere telafi eventi olmuş dün 2 sinide kaçırdım hak yiyenler saolsun benim hakkımıda kimse ödemeye kalkmaz gelseydin derler bunlar moralimi bozsada güzel yere ev yaptığım için ve lag olmadığı için oynamaya devam edicem

ben seni banlatıcam demedim banlanma olasılıgın cok dedim 2. Kordinatları Kaybettim diyorsun fakat bi anda arkamdan cıkıyorsun biliyorsunki baskalarının evlerine sethome cekmek yasak... bu arada ben hırsızsın demedim nerden bilicem senin item aldıgını dedim... 3. hırsızlık yapanları banlıyoruz asla ve asla demedim.. o gün server hata verdigi gün gelip bizim evi bulup chestleri karırtırırsan normaldir. insanın bu tepki vermesi. bide o inek ve altın sıcıyor diyorsun ya onu emegimizle yaptık bunu böle bil admin yardımı falan düsünme. sen kısacası bizim baseyi bulup o chestleri acıp bakman hatalı bi davranıstı heleki chestleri karıstırman simdi ben nerden bilicem senn item almadıgını ?? bunu bana kanıtla özür dilerim sıkıntı yok. o chest'i acmıssan ben server acıgından yararlandın derim. derin'ede sölerim o gerekli islemi yapar... [xModernStudio]...

AxeRaider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben seni banlatıcam demedim banlanma olasılıgın cok dedim 2. Kordinatları Kaybettim diyorsun fakat bi anda arkamdan cıkıyorsun biliyorsunki baskalarının evlerine sethome cekmek yasak... bu arada ben hırsızsın demedim nerden bilicem senin item aldıgını dedim... 3. hırsızlık yapanları banlıyoruz asla ve asla demedim.. o gün server hata verdigi gün gelip bizim evi bulup chestleri karırtırırsan normaldir. insanın bu tepki vermesi. bide o inek ve altın sıcıyor diyorsun ya onu emegimizle yaptık bunu böle bil admin yardımı falan düsünme. sen kısacası bizim baseyi bulup o chestleri acıp bakman hatalı bi davranıstı heleki chestleri karıstırman simdi ben nerden bilicem senn item almadıgını ?? bunu bana kanıtla özür dilerim sıkıntı yok. o chest'i acmıssan ben server acıgından yararlandın derim. derin'ede sölerim o gerekli islemi yapar... [xModernStudio]...

1-koordinatları kaybettim demedim not defteri oluşturup oraya kaydettim dedim halada duruyor
2-sethome çekmedim bilip bilmeden iftira atma 2 sethomum var biri evimde diğeride madenimde sizin claimli yerinize sethome çeksem nolucak elime ne geçicek ?
3-hırsızsın dedin itemleri çalmışsın dedin kurucuya söylicem sen ban yiceksin dedin
4-hırsızlık yapanları banlıyoruz %100 dedin keşke o chati gösteren bişi olsa ss çekip koyardım buraya
5-chestleri karıştırdım evet ve öyle itemleriniz vardıki bakmaya kalbim kaldırmadı oyundan çıktım sözde survival yaratıcı modunda toplayamam o itemleri 30 geniş sandık dolusu ağzına kadar 1 er stack dolusu xp şişesi nedir kardeşim nerden yaptınız bu kadar bunu ?
6-inek ve altına emeksiz yaptınız demedim iyi oku yazılarımı sadece sıçıyorsunuz dedim bol bol vardı
7-sizin baseyi şansıma rastgele buldum ve o gün sv hatalı olduğu için bakmam kadar normal bişi yoktur
8-güzel kardeşim itemlerini almadım alsam bile sv geri alındı o itemler bendemi durucak sence ? seni ustarehber yapan kurucu kardeşimiz yaparken ne düşündü acaba ?
9-sizin sandıklara her halt vardı ben sana item almadığımı nasıl kanıtlayayım ? sen bu bizdede vardı diceksin
10-o chesti açtım server açığından yararlandım serverde olan herkes yararlandı çünkü serverin geri alınacağını biliyorduk ve boşa emek vermeye gerek duymuyorduk ayrıca spawndaki herkes güçlüler tarafından kesiliyordu wild komutu hariç hiçbir komut çalışmıyordu o gün orda değildin detaylı bilmiyorsun o günü adminin evini bulup kes 100 bulan arkadaşda vardı serverdeki herkes biliyor bunu chate yazmıştı ayrıca bir sürü kişi tp attı bana bizde bakalım diye ama ben çekmedim keşke çekseymişim hakediyormuşsun
11-ayrıca dün 2 telafi eventi olmuş ilkini kaçırmışım 2. sinide herkes yan hesapla girmekten serveri doldurmuş giremedim ben siz benim emeğimi çaldınız ama ben ses etmiyorum sizin gibi düşürmücem kendimi kendi halinize bırakıyorum sizi
-AxeRaider