IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cidden bu şikayetlerden bıktım lobiye gerekli şeyleri yazıcam.

guncel

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival sunucular bölümünde yenilik katan tek serversiniz diyebilirim. sistemleriniz ztn çok güzel
tek sorun eskisine göre zor olması onuda kolaylaştırırsanız büyük bi kitle yakalarsınız emin olun başarılar​

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Metin2TR tşkler :D yorum yapmasaydın küscektim. dediğn gibi daha fazla kolaylaştırıyorum önerin için tşkler.

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Balıkçı özelliğini gayet iyi kullanın, çünkü Karadeniz'den oynayıp balık tutacağız.
Gürcü'den hamsi gelmez buraya. Gürcü hamsisi... biliyorsunuz gerisini.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elmas olta ve altın olta eklenmiştir pandora kasasına balıkları daha rahat tutabilmeniz için. karadeniz olduğu için balık sistemine ağırlık vermeliyiz haklısınız.

SaBenZoe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Survival kapasitesini yükseltin lobide 10-15 kişi bekliyoruz 2 saat

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lobinizi 4 slot'a düşürüp artan parayı asıl sunucuya yatırsanız da girebilsek...

Ckerr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Slot arttırmıssınız heralde h.o :D tekrar gelicem buraya :D

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ckerr çook tşkler slot 70 e cıkmıştır dahada artacaktır.​

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek sorununuz,başka serverlarda reklam yapmasıydı oyuncularınızın. Bugün serverınıza geçici olarak geldim 3-4 günlüğüne. Şimdi atacağım SS'leri ben görmemiştim ben çıktıktan sonra olmuş bu konuşmalar. Bir arkadaşım SS almış serverdaki. Size yakıştıramadım :(

Bu arada SS'lerde ''FarukRS'' adlı kişinin dediği server hergün +100 çekiyordu 30 kişide giremiyordu. Server sadece 3 günlüğüne kapalı. Sizin serverınızla rakip olamayacağımızı söylemişte arkadaş ondan yazayım dedim :huh: Ama evet. Ortada bi rakip olamama söz konusu var. Siz bize rakip olamazsınız.
Son olarak bir şey soracağım. Bunu kendim merak ettiğim için soruyorum SS'lerle bir ilgisi yok. Madem günde 5-6 taneden fazla event yapıcaktınız onlarca anahtar vericektiniz herkese eventlerde. İlk katılan kişi madem direk zengin olucaktı. O zaman neden ''SURVİVAL'' kategorisinde Server açma kararı aldınız? :şapka:

11.png
22.png

Başka serverların kurucularına hep böylemi dersiniz? :ha:

Son düzenleme:

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Dabbe35 gerçekleri konuştum bu bir. 2 ci olarak sunucumuz hard deildir kolaydır. sonuçta survival demek hayatta kalma demek burda napıyosun , event çok olunca hayatta kalamıyomusun. arkasından konuşmadım ztn Discord da konuşuyosunuz benim hakkımda bende eşitlenelim istedim görün die yazdım gerçekleri.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı, gayet güzel bir sunucu. Adnan beye selamlar :)

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Dabbe35 gerçekleri konuştum bu bir. 2 ci olarak sunucumuz hard deildir kolaydır. sonuçta survival demek hayatta kalma demek burda napıyosun , event çok olunca hayatta kalamıyomusun. arkasından konuşmadım ztn Discord da konuşuyosunuz benim hakkımda bende eşitlenelim istedim görün die yazdım gerçekleri.
Sunucunuz hard değil kolay o belli oluyor zaten :D Discorddan konuşuyorsunuz dediğinizde siz gelip reklam yapmıştınız. Muhtemelen onu konuşuyoruzdur. Bu arada cidden '' DONSUZTURK ZATEN DELİNİN TEKİ'' Cümlesini nasıl kabullenebiliyorsunuz ya? Bu arada bir sunucu ne kadar kolay olursa olsun KUSURA BAKMAYINDA SAAT BAŞI 50 TANE ANAHTAR VEREN BİR SUNUCU (EVENTLER) KOLAYINDA DIŞINA ÇIKMIŞTIR... Bu arada DonsuzTurk'e laf söylemezseniz iyi olur birdaha :tehdit:

Admin bey ordan bir adet Creative Mod alabilirmiyim nasıl olsa benim alcağım şeylerden daha çok şey veriyorsunuz eventlerde :yıkıl: