IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BYDerin Senle bi iddaya girelim slot bugu yapıyım ben de senın gıbı ve sunucuma 300 kişi sokarım varmısın iddaya ?

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
https://i.hizliresim.com/bBp4DG.png
Tamam hadi mapı çaldınız, insan kafamızı kırar oradan değil mi? akıl mı edemediniz? Şuna bak, "PezevenK" diye rehber çalıntı map saat başı anahtar, yeni üyelere anahtar, sonra yap hesap açıyorlar açarlar tabi, sonra diyorsun rekor bizde, sonra diyorsun reklam yapmıyoruz kanıtla sana senin bile bilmediğin şeyler anlatabilirim ama boşver anlayacak kapasiten yok.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@KadirSpecial reklam yapmıyorum yapsam söylerim senden korkucak deilim. beğenmiyosan oynamassın ne kadar kurucu varsa geliyorsunuz burda kötülemeye çalışıyosun artık durun da başaramıyosunuz.

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o Maplar internete süs olsun diye konulmadı,
ihtiyacı olanlar kullanabilir diye konuldu.
Adam istese 2 dakikada 5 builder bulur?
Çok zor birşeymi?

Adam başarılı. Oyuncuyu sıkılmadan tutabiliyor sunucusunda size ne ki bundan?​

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Juanti2000 anlamıyolarki boşver :D

Yeni Kasalar hazırlanıyor 40% bitti 3 adet kasa eklenecektir.
team savaşları için özel arena ayarlandı, team gladyator savaşları için özel arena bitmek üzere

Cumartesi günü team savaşları ve team gladyo savaşları aktif olcaktır.
team savaşına katılma şartları en az 3 klan üyesiyle kayıt yapılmalıdır.
cumartesi günü saat 7 de başlayacak olan savaşlara tam saatinde gelinmelidir. gelinmese eksik savaşırsınız.

team savaşlarında kura yardımıyla karşılaşacağınız rakipler belirlenip en son 2 team kalana kadar savaşırsınız en son kalan 2 teamdan biri kazanır ve büyük ödülleri alır.

team gladyo savaşları kazanma sistemi iste savaşa kayıt yaptıran tüm teamlar gladyo arenada toplanır ve hepsi bir arada bir birine saldırır en son kalan team kazanır.

Guncel

Survival Rekoru kırıldı galiba :) tşkler tüm oyuncularımıza

Guncel

guncel

Yeni 3 Adet Kasa Ekleniyor.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunun Mapleri Birazdaha Geliştirilebilir. Pluginlerin Son Derece Harika. Ama Sürümde Çok Eski Kalmışsın +1.8 yapmanı tavsiye ederim başarılar.

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Mapleri Birazdaha Geliştirilebilir. Pluginlerin Son Derece Harika. Ama Sürümde Çok Eski Kalmışsın +1.8 yapmanı tavsiye ederim başarılar.
Temel olarak irfanın paketi kullanılıyor benim sunucudada aynı şekilde napalım adam güzel yapmış.​

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda factionda bulunuyor bildiğim kadarıyla hub bir sunucu olmuş oluyorsunuz. Konunun hala burada olması garip.

FreeEzhel

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu konuda DonsuzT hak veriyorum eğer 2 sunucu ise hub sayılır ve forum da ona göre atılır
Yine de Başarılar...

Dochimedo2018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki çoğu sistem (ç)alıntı. Diğer sunuculardan daha berbat...

Sunucudaki eventte arkadaşım golem spawner kazandı, p5 çıkardı aynı şekilde bende p5 çıkardım. OP-FACTİON desek yeridir. Faction plugini kurun tam olsun bari.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucudaki çoğu sistem (ç)alıntı. Diğer sunuculardan daha berbat...

Sunucudaki eventte arkadaşım golem spawner kazandı, p5 çıkardı aynı şekilde bende p5 çıkardım. OP-FACTİON desek yeridir. Faction plugini kurun tam olsun bari.
survival sunucuda golem spawner dagitmaya karsıyım emek denen bir şey kalmıyor. bu arkadaşa ben katılıyorum.