IP Mc.KonyaCraft.Com | Hard Raid Factions | HungerGames | SkyWars | PvP | Emek Survival | Creative

Ikonia Hakkındaki Düşünceniz Nedir ? (Lütfen Ikonia'yı ziyaret ettikten sonra oy'unuzu verin.)

• Kullanılan toplam oy
    17

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
demek istedigim sonucda para sizin hesabiniza geliyor. ve siz o parayi baska bi yerde kullanabiliyorsunuz. o adamlarda araci oluyor zaten. mantik birebir ayni mantik.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
demek istedigim sonucda para sizin hesabiniza geliyor. ve siz o parayi baska bi yerde kullanabiliyorsunuz. o adamlarda araci oluyor zaten. mantik birebir ayni mantik.

Hocam bu durum sorun teşkil etmiyor. Siz isterseniz biraz dinlenin yarın sakin kafayla TeamSpeak'da konuşalım.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam bu durum sorun teşkil etmiyor. Siz isterseniz biraz dinlenin yarın sakin kafayla TeamSpeak'da konuşalım.
valla bugun baya bi staj isleriyle fln ugrastim kafam biraz gidik :) kotu bi amacim yok sadece uyarayim dedim sakata gelmeyin. vergi de sikinti cikarsa cok saglam gomuolar ondan dedim :)

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
valla bugun baya bi staj isleriyle fln ugrastim kafam biraz gidik :) kotu bi amacim yok sadece uyarayim dedim sakata gelmeyin. vergi de sikinti cikarsa cok saglam gomuolar ondan dedim :)

Uyarı için teşekkürler son 5 ay içerisinde yeni çıkan Yasa'ya göre tüm sorumluluk makinayı barındıran Firmada oluyor.
Böyle bir yasa çıktığı için aracılık yapıyorum.
İyi forumlar...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hmm peki. o yasayi gormedim :) sizede iyi forumlar :)

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlattığın durumdan çok farklı bir durumdayız. Ben ödemeyi direk cebime almıyorum. Sadece aracıyım. Bu anlattıkların Yer Sağlayıcıyı ilgilendirir. Ben sadece yönlendiririm. N11.com'un Gida Sertefikası yok diye şikayet et edemezsin. Oysaki sitede gıda satışıda yapılıyor ? Ayrıca Ödemeyi firma üzerine alıyorum. Firma stopaj alıyor. Bu sırada zaten vergi ödenmiş oluyor. İllegal durum söz konusu değildir.

Hocam sizinde sunucu satışı yapma girişiminde bulunduğunuzu öğrendim. İğneyi önce kendinize batırın. Ayrıca Bot saldırısı İllegal bir girişimdir. Burada her işini legal olarak yapan biriymişsiniz gibi konuşmayın.
Ben sunucu satışı yapıyorum evet fakat kar marcı koymuyorum yani birşeyler kazanmak için yapmıyorum.Sizin yardım dediginiz olayın malesef ben gerçegini yapiyorum anlayacagınız.
Ve stopajdan bahsetmişsinde kendi cebine indirip sunucu kiranı ödedigin kar marcını göstermemişsin :)
Bot saldırısı İllegal bir girişimdir. Burada her işini legal olarak yapan biriymişsiniz gibi konuşmayın.
Bu cümlede anlatmak istediginiz nedir ? Ne ima ediyorsunuz ?

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatırladığım kadarı ile successed de vergi levhasız satış yapıyordu :D Ve burada gelmiş insanlara sataşıyorsunuz. Laf tantanası yapacağınıza icraat gösterin.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatırladığım kadarı ile successed de vergi levhasız satış yapıyordu :D Ve burada gelmiş insanlara sataşıyorsunuz. Laf tantanası yapacağınıza icraat gösterin.
Herhangi bir satış yapmıyorum.
https://forum.gamer.com.tr/konu/8-t...leri-bireysel-satis-islemi-fransa-ovh.252449/
bu konudan bahsediyorsan eğer burada kar marci gütme ile alakalı en ufak bir yazi dahi bulamazsın.
Hepsi bu konu sahibinin gerçekten yardım amaçlı komisyon alıyorum safsatasının orjinal halidir.
En ufak bir ticaret söz konusu degildir.
En ufak komisyon para ücret vs alınmamaktadır. Var olan rakamlar sunucunun temel kirasina eşittir.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Ben sunucu satışı yapıyorum evet fakat kar marcı koymuyorum yani birşeyler kazanmak için yapmıyorum.Sizin yardım dediginiz olayın malesef ben gerçegini yapiyorum anlayacagınız.
Ve stopajdan bahsetmişsinde kendi cebine indirip sunucu kiranı ödedigin kar marcını göstermemişsin :)

Bu cümlede anlatmak istediginiz nedir ? Ne ima ediyorsunuz ?
Kar amacı koyman, koymaman. Çok kazanman, Az kazanman, Zarar etmen hiç birşeyi değiştirmez. Satış yapıyorsan bitmiştir.

Hala ya anlamıyorsun yada anlamamazlıktan gerliyorsun.
Dostum aracıyım ne demek ? Ben bir Hosting'im dedimmi ? IkoniaHosting.com'dan falanmı satış yapıyorum ? Kendi sitemdemi panel veriyorum ?
Benim yaptığım tek şey firmayla müşteriyi bağlamaktır. Firma adına satışımı yaparım sonrası firmaya aittir.

Senin yaptığın ise doğrudan makinayı alıp kendi adına satış yapmandır. İşte seninkide yeni çıkan yasalara göre sorun teşkil etmiyor fakat öncesinde bu bir suçtu. Para almıyorum makinanın fiyatını alıyorum diyorsun. Bu lafta sana gelen ters bir şey yokmu ?

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Son yazdıkların kendinle çekişkilerini yazmamış olarak düşünüyor o şekilde cevap veriyorum.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm, bu çok ilginç. Yoncu kendisi ile çakışmış.
Buyur;

http://prntscr.com/91mzaa
işin daha ilginç yanı
Sayın -

Belirtilen standart komisyon sistemi olup, aynı işlem tüm üyelerimiz için geçerlidir. Kendinizde üyeliğinizden bunu gözlemleyebilirsiniz.

Saygılarımla.
dedikten sonra adamların zaten kendileri %10 komisyon verirken birde siz var olan fiyatın üzerine ekleme yaparak sattıgınız.

Daha sonrasında yöncü kalkıp bunu diyebiliyorsa o bahsettiginiz kanunlar ya uygulamada degil yada bu firma o kanunları takmıyor demektir.
Yöncü :
Firmamız hizmetleri sitemizdeki satış fiyatı üzerinden tüm üyelerimiz için aynı fiyatta satmaktadır. Bir üyemiz bizden hizmet alıyor ve buna kar ekleyip satıyor olabilir. Biz sattığımız kişiyi tanırız ve kendisini sorumlu tutarız. Kendisi hizmeti kullanıyor veya satıyor olabilir. Bu işlem bizi ilgilendirmemektedir.
Yöncüye göre vergi vermek zorundasın.

Son düzenleme:

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
işin daha ilginç yanı
Sayın -

Belirtilen standart komisyon sistemi olup, aynı işlem tüm üyelerimiz için geçerlidir. Kendinizde üyeliğinizden bunu gözlemleyebilirsiniz.

Saygılarımla.
dedikten sonra adamların zaten kendileri %10 komisyon verirken birde siz var olan fiyatın üzerine ekleme yaparak sattıgınız.

Daha sonrasında yöncü kalkıp bunu diyebiliyorsa o bahsettiginiz kanunlar ya uygulamada degil yada bu firma o kanunları takmıyor demektir.
Yöncü :
Firmamız hizmetleri sitemizdeki satış fiyatı üzerinden tüm üyelerimiz için aynı fiyatta satmaktadır. Bir üyemiz bizden hizmet alıyor ve buna kar ekleyip satıyor olabilir. Biz sattığımız kişiyi tanırız ve kendisini sorumlu tutarız. Kendisi hizmeti kullanıyor veya satıyor olabilir. Bu işlem bizi ilgilendirmemektedir.
Yöncüye göre vergi vermek zorundasın.
Benim kaç seferdir anlattığım şey budur. Yöncü satışlara karışmıyor. Burada hiçbir sorun yok. Yöncü zaten vergi veriyor.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim kaç seferdir anlattığım şey budur. Yöncü satışlara karışmıyor. Burada hiçbir sorun yok. Yöncü zaten vergi veriyor.
yoncu zaten vergi veriyor diyorsunda adamlar kendi vergisini veriyor onun seninle hic bir alakasi yok. hayir yok inatla inanmicam diosan arayip soralim maliyeye ama sonra eski satislari fln incelemeye kalkarlarsa ben karismam :)