Profesyonel Saygılı Tecrübeli Küfür Etmeyen Admin Ya da Mod Arayanlar....

PeneBlanco

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle kendimden bahsedeyim birçok sunucuda birçok görev aldım admin olsun mod olsun rehber olsun çoğu yetkileri aldım. Ve tecrübeliyim bide iletişime geçmeden önce sunucunuz opskyblock sa yaklaşık bütün komutları biliyorum. Faction derseniz mod olabilir factionda adminlik yapmadım. Aktifliğimden bahsedeyim birazda haftaiçi 5-6 saat aktif olabilirim haftasonu bu 8-9 saat olur. Sınavım varsa bu 2-3 saate düşebilir. Sonra dc sunucunuz varsa ve nasıl güzel sunucu yapmayı bilmiyorsanız ben yapabilirim baya kişiye dc sunucusu yaptım. Aşağıdaki doldurduğum yeri de okuyabilirsiniz. :)

Ad:
Koray
Düşündüğünüz rol: Admin Ya da Moderator
Saygılmısınız: Son derece saygılı ve kibarımdır deneyebilirsiniz.
Oyuculara değer verirmisiniz: Gerektiği kadar veririm çünkü çok değer verince şımarıyorlar az değer verince gidiyolar bu yüzden orta en iyisi.
Ne yaparsınız
Üst rütbeniz küfür ediyor ne yaparsınız:
Kurucuya bildiririm ekran görüntüsü ile.
Oyuncu hile yapıyor ne yaparsınız: Hile yaptığından eminsem süreli ban atarım hala devam ediyorsa sınırsız ban.
Oyuncu bug kullanıyor ne yaparsınız: Öncelikle oyuncuyu banlayarak bugu kapatırım. Bugu bulduğunda söyleseydi hemen bugu kapatıp hediye verirdim o kişiye.
Sunucuya bot atılıyor ne yaparsınız: Whitelist açıp kickall yapardım.
Birisi vip almak istedi ne yaparsınız: Sunucunun sitesi var ise link atıp ödeme yöntemlerini söyleyerek kredi yüklemesini söylerim.
Oyuncu size saçma sorular soruyor ne yaparsınız: Mute atarım çünkü boş yere yetkiliyi rahatsız ediyor.

İlginiz için teşekkürler. Umarım hoşunuza gitmişimdir. :)

Discord Hesabım: Koray_HD#5514

Hasakii

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Dostum Ben Serhat Yeni Açılcak Bir Faction Sunucusu Üzerinde Çalışıyorum Ve Başvurunu Beğendim Fakat Discord Tagında Bir Problem Var Sanırım Come On#0851 Bu Tagdan Bana Ulaşırsan Çok Memnun Olurum Kendine İyi Bak.. İceCreamNW

PeneBlanco

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord adresinizde bi sıkıntı var Koray_HD#5514

toprakTO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi hardskyblock sunucumuz var sunucumuza admin/mod/rehber arıyoruz.Sunucu IP:ZombiCraft.ml
Discord:iToprak#7227