IslandMessagesTR • v1.0.1 Beta • SkyBlock ! • Oyuncuların en iyi SkyBlock paneli !

Sence bu eklentinin sunuculara bir yararı olacakmı dostum?

• Evet kanki

• Pek sanmıyorum...

• Hayır kardeşim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum kullanıcıları. Bugün, bu konumuzda sizlere şu ana kadar en iyi yaptığım eklentiyi tanıtacağım.

Not: Konumuza başlamadan önce bu eklentinin daha Beta aşamasında olduğunu ve daha da yeni özellik ekleneceğini belirtmek isterim.

Eklenti ne işe yarayacak?
Bu inanılmaz eklenti ile SkyBlock sunucunuzu daha da yeşillendirebilirsiniz!
Sizin ve Oyuncularınız için adasına koyduğu tüm değerli blokların sayılarını gösterecek ve blokları saymakla uğraştırmayacak bir sistem hazırladık. Bazı oyuncularınızın ihtiyacı olmayabilir ancak diğer oyuncuların ihtiyacı olacağına dair bahse girebilirim. Üstelik ileride gelecek yeni güncellemeler ile eklentimiz daha da gelişerek SkyBlock sunucunuzun neredeyse sanal bir ada rehberi haline gelebilir!

Özellikler ve Komutlar
Adanıza koyduğunuz her değerli blok için, veritabanına +1 ve kırdığınızda ise -1 blok azaltan bir sistem ile değerli blokları saymakla uğraşmayın.
/imess yardim
komutu ile eklentinin bütün komutlarını görüntüleyin.
/imess durum
komutu blok sayacı durumunu gösterir
/imess ac
ile her blok kırma/koyma işlemine bilgilendirme mesajı özelliğini aktif hale getirin (Mesajlar kapalı olsa bile sayaç saymaya devam eder.)
/imess kapa
ile gelen bilgilendirme mesajlarını devre dışı bırakın. (Mesajlar kapalı olsa bile sayaç saymaya devam eder.)
/imess duzelt
komutuyla da eklentide oluşan bugları, hataları vb. düzeltebilirsiniz.

İndirme linkini şu an veremeyeceğim çünkü daha Beta aşamasında eklenti. Fakat illaha istiyorsanız da benimlen iletişime geçebilirsiniz. Açıklaması kolay ancak kodlaması zor olmuştur ve beta olsa bile kodlamasına 1 saatten fazla emek verilmiştir. Umarım beğenirsiniz :)

Son düzenleme:

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Konuyu tasarımı ve pluginin işlevi hoş fakat resim göremiyorum, biraz daha ayrıntı alabilirmiyim güzel kardeşim.
Daha oturaklı cevaplar verebilmek ve daha iyi görebilmek amacıyla :)

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Konuyu tasarımı ve pluginin işlevi hoş fakat resim göremiyorum, biraz daha ayrıntı alabilirmiyim güzel kardeşim.
Daha oturaklı cevaplar verebilmek ve daha iyi görebilmek amacıyla :)
Kardeş şu an mobildeyim pc geçersem ekleyeceğim :)

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Patateslerden beklentim yoktu ama Helal olsun güzel bir Pülugin.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Patateslerden beklentim yoktu ama Helal olsun güzel bir Pülugin.
Teşekkürler. Yakında eklentiyi paylaşacağım, şu an beta aşamasındadır.

(Bu arada benim patateslerden beklentim poteyto kızartması :D )

Beyler yepyeni ve daha iyi bir eklentiyle geri döneceğiz! Takipte kalın

Eklentiyi güncelledik:
- Artık adanıza koyduğunuz her blok sayılıyor.