Item düşürme kodu

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Armorları komut bloğu yardımıyla düşürmeye çalışıyorum almak için " /replace " komutu var ama yere atmak için yok birisi yardımcı olursa sevinirim (:

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
summon dropped_item
1.13 de isen
summon item
diye hatırlıyorum düşen item aslında bir entity yani mob niyetine salıyor, o yüzden summon ile item düşürebilirsin

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
summon dropped_item
1.13 de isen
summon item
diye hatırlıyorum düşen item aslında bir entity yani mob niyetine salıyor, o yüzden summon ile item düşürebilirsin
Aslında NPC'nin komut bloğu yardııyla zırhını düşürmeye çalışıyorum bu komut sadece yenisini spawnlıyor :)

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında NPC'nin komut bloğu yardııyla zırhını düşürmeye çalışıyorum bu komut sadece yenisini spawnlıyor :)
npc nin üstünde ki zırhı düşürmeye mi çalışıyorsun?

eğer öyleyse npc nin üstünde ki zırhı sil sonra dediğim şekilde summon et yeterli olur

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
npc nin üstünde ki zırhı düşürmeye mi çalışıyorsun?

eğer öyleyse npc nin üstünde ki zırhı sil sonra dediğim şekilde summon et yeterli olur
zaten bunu manuel yapmak istemiyorum bir komut sayesinde düşürüp bir komut sayesinde giydirmeye çalışıyorum giydirme oluyor açıkçası " /replace " komutu ile.Script olayları felan var belki komut bloğuyla bağlantı kurdurulabilir.

GurkanLOL93

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayla soruyormusun bilmiyorum ama eğer hayla lazımla söyleye bilirim discord adım GurkanGG#4001

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hayla soruyormusun bilmiyorum ama eğer hayla lazımla söyleye bilirim discord adım GurkanGG#4001
Hayla lazım mı bilemem ama, hayla ihtiyacı olanlar için yine de paylaşabilirdin cevabı.. En azından ölü bir konuyu hortlatmak yerine : O

GurkanLOL93

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
``/summon Item - -1 - {Item:{Count:1, id:311}}`` bunu yazarsan yere elmas zırh düşer.
``/replaceitem entity @e[type=ArmorStand,c=1] slot.armor.chest air`` bunu yazarsanda armor standın zırhı silinir.