ItemSpawner [Hologram] [Yükseltme] [Çalınma Koruması] [DEVRETME Sistemi] [Özel Spawner Sistemi]

Eklenti Kullanışlı mı?

• Evet Kullanışlı !!

Kullanılan: 10 76.9%
  • Hayır Kullanışlı Değil !!

Kullanılan: 3 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    13

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ItemSpawner Plugini Sunucunuza Yeni Spawnerlar Eklemektedir. Bu Spawnerlar Sayesinde Sunucunuzu Farklılaştırabilirsiniz...

GEREKENLER

Holograms 2.5.0
iConomy Recreation
Credit 5.1.3
PlaceHolderAPI 2.8.2
Vault

YETKİLERİ

Oyun İçerisinden /itemsp Komutunu Girmeniz Yeterlidir

Kurulum Komutları Sadece OP Olanlar İçindir

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

PLUGİN LİNKİ

Spigot: ItemSpawner

PLUGİN TANITIMI

Güncelleme İle Gelecek ya da Gelen Sistemler

şu an Yeni Bir Sistem Düşünmüyoruz...

İletişim

NOT: Güncellemeleri Spigot Üzerinden Takip Edebilirsiniz...

Buyurun: @Pandikk @SarpE @Mustafakemal535

Son düzenleme:

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Oley, sonunda yayınlandı :) Hemen test ediyorum.

Baktım biraz, spawner yelpazesi güzel yalnız, keşke spawner bloğunu kullansaydın. Örneğin kömür spawner'inde kömür bloğu yerine spawner bloğu kullanıp bir hologramla onun kömür spawneri olduğunu yazabilirdin. (Hologram seçeneği configden ayarlanabilir olabilir ) Görüntüler değiştirilecek yazdığın için bu şekilde bir yorum yaptım yerine ne koyabileceğin hakkında :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam, Spigot üzerine Türkçe tanıtım konusu açmanızın sebebini öğrenebilir miyim?

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam, Spigot üzerine Türkçe tanıtım konusu açmanızın sebebini öğrenebilir miyim?
İngilizce Tanıtımını da Hazırlıyorum. Kredi Plugininde de Hem Türkçe Hem de İngilizcesini Hazırladım.
Oley, sonunda yayınlandı :) Hemen test ediyorum.

Baktım biraz, spawner yelpazesi güzel yalnız, keşke spawner bloğunu kullansaydın. Örneğin kömür spawner'inde kömür bloğu yerine spawner bloğu kullanıp bir hologramla onun kömür spawneri olduğunu yazabilirdin. (Hologram seçeneği configden ayarlanabilir olabilir ) Görüntüler değiştirilecek yazdığın için bu şekilde bir yorum yaptım yerine ne koyabileceğin hakkında :)
Görüntü İçin Akşam Bir Güncelleme Gelicek. Blok SP ler Hangi SP İse Onun Bloğu Olucak İtemSP'lerde Boş Spawner Olacak. Bunun Dışında İlerleyen Zamanlarda Tamamen Değiştirip Tüm SP'leri 52 Kodlu İtem Yani Spawner İle Göstericem. (Mesela Elmas Blok Spawner Diyelim. Spawner İçinde Elmas Blok Dönücek)

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
İngilizce Tanıtımını da Hazırlıyorum. Kredi Plugininde de Hem Türkçe Hem de İngilizcesini Hazırladım.

Görüntü İçin Akşam Bir Güncelleme Gelicek. Blok SP ler Hangi SP İse Onun Bloğu Olucak İtemSP'lerde Boş Spawner Olacak. Bunun Dışında İlerleyen Zamanlarda Tamamen Değiştirip Tüm SP'leri 52 Kodlu İtem Yani Spawner İle Göstericem. (Mesela Elmas Blok Spawner Diyelim. Spawner İçinde Elmas Blok Dönücek)
Anladım, güzel fikir. Başarılarının devamını dilerim. Eklenti paylaşımları artıyor güzel bir şey. :)

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve hemen sunucumda denemek için attım geliştir ve bize böyle spawner biçiminde sun :)

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten beğendim, aklımda böyle bir fikir vardı yoğundum gerçekleştirememiştim. Bu sisteme GUI ekleyerek ve spawner görünümü vererek multisuper eklenti yapabilirsin :D

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İşte aradığım plugin...
Sen adamsın. Hemen ekliyorum sunucuma.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Güzel bir eklenti olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Resurft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir konu, güzel bir eklenti. Başarıların devamını dilerim.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Bir konu, güzel bir eklenti. Başarıların devamını dilerim.
Güzel bir eklenti olmuş. Başarılarının devamını dilerim.
İşte aradığım plugin...
Sen adamsın. Hemen ekliyorum sunucuma.
Gerçekten beğendim, aklımda böyle bir fikir vardı yoğundum gerçekleştirememiştim. Bu sisteme GUI ekleyerek ve spawner görünümü vererek multisuper eklenti yapabilirsin :D
SP Görüntüsü İçin Çok Uğraşmak Lazım. Güncellemeyle Sadece İtemSP'leri (elmas demir lapis vb.) Boş Spawner Yapıcaz. GUI İçinde itemsp al komutunu GUI ile yapmayı düşünüyoruz...
Daha Yapım Aşamasında Uğraşıyoruz Aklımda Çok Efsane Bir Sistem Daha Var :D

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SP Görüntüsü İçin Çok Uğraşmak Lazım. Güncellemeyle Sadece İtemSP'leri (elmas demir lapis vb.) Boş Spawner Yapıcaz. GUI İçinde itemsp al komutunu GUI ile yapmayı düşünüyoruz...
Daha Yapım Aşamasında Uğraşıyoruz Aklımda Çok Efsane Bir Sistem Daha Var :D
Devam devam, herkesin işine yarayacaktır :D

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SP Kırınca Gelmeme Sorunu Düzeltildi. Son Güncellemeyi Spigottan İndirebilirsiniz

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Eklenti güzel. Başarılar.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklenti 6.0 Versiyonuna Yükseltilmiştir. Config Dosyasında ve Kodlarında Ufak Değişiklikler Yapılarak WorldGuard Gibi Basit Buglar Engellenmiştir.
2 Gün İçerisinde de Ekleyeceklerimiz:

1- Kırılan Spawnerlar Envantere Gelecek
2- Kaktüs Spawner (Eklendi Güncelleme Bekliyor)
3- Yükseltme Sistemi (Kredi Plugini Destekli)
4- Spawner Görüntüleri Değiştirilecek (Bu Sefer Kesin :D ) (Eklendi Güncelleme Bekliyor)

ItemSpawner Artık 7.0 Versiyonunda. İşte Yenilikler:
1- Spawner Görüntüleri Değiştirildi
2- Spawner Ekleme Sistemi Eklendi /itemsp yeni <İsim> <ID>
3- Yükseltme Sistemi Eklendi (Maks 10 Level)
4- Çalınmaya Karşı Koruma Eklendi.
Bu Sistem Eğer Biri Size Ait Olan SP'yi Çalarsa O SP'yi Çalanın Envanterinden Alıp /itemsp kurtar Menüsüne Atar. Oradan da Siz Alırsınız.
5- Devretme Sistemi Eklendi. (Eğer Arkadaşınıza SP Satmak İstiyorsanız /itemsp devret <Oyuncu> (Elinizdekini Verir)
6- Tabela İle SP Satış Sistemi Eklendi. Artık Oyuncularınıza Tabela Kullanarak SP Satabilirsiniz. Tabelada Hem Kredi Hem de Oyun Parası Var
7- Hologram Sistemi Eklendi Her Spawnerin Tepesinde Hologram Görünür. İsterseniz Configden Kapatabilirsiniz
8- Anti-Lag Sistemi Eklenti. Bu Sistemle SP Sahibi Oyunda Değilken ya da SP'nin 10 Blok Yakınında Değilken SP Deaktif Olur. Aktif Etmek İçin SP'ye Sağ Tıklayıp Menü de ki Aktifleştir Eşyasına Tıklamak Gerekir...
9- Ve Aklımda Olmayan Bir Ton Yenilik...

Eklenti şu an 9.1 Versiyonundadır Sürekli Güncelleme Almaktadır. Sizlerin Görüşleri Sayesinde Gelişmeye Devam Ediyor...

Yepyeni 9.3 Versiyonuyla Karşınızdayız. Artık ElmasParçası Gibi Sunucunuza Özel Paraların Spawnerlerini Oluşturabileceksiniz...
ItemSpawner...