İtemSpawner oyuncular Spawner koyamıyor !

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar acilen yardım itemspawner çok sorun çıkartıyor. hem bug yapıyor hemde oyuncular spawner koyamıyor.oyuncu elinde 5 tane spawner var 1 tanesini koyuyor elindeki bütün spawner lar yok oluyor ve chatde "spawner koymak için izniniz bulunmuyor" yazısı çıkıyor. ve bug ise oyuncu spawneri koyuyor spawner yok oluyor ama /itemsp kurtar a ekleniyor ama fazla bir şekilde ekleniyor yani 5 tane koyduysa 10 tane çıkıyor ben bu buglari düzeltemedim lütfen yardım edin :(.

MoonQS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O eklentinin premium sürümü çıktı alın rahat edin :D Hep bedavaya mükemmel beklemeyin.
@FuryRS ile iletişime geç

BatSteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SilkSpawners Adlı Plugini Kullanabilirsin daha az lag lı ve daha az buglu. Permler Spigot veya bukkit sayfasında yazıyor olmalı

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SilkSpawners Adlı Plugini Kullanabilirsin daha az lag lı ve daha az buglu. Permler Spigot veya bukkit sayfasında yazıyor olmalı
Arkadaş özel eşya eklemekten bahsediyor. Eğer silkspawnersın yapımcısı addon ile öyle bir özellik getirmediyse yorumun çare olmaz.
arkadaşlar acilen yardım itemspawner çok sorun çıkartıyor. hem bug yapıyor hemde oyuncular spawner koyamıyor.oyuncu elinde 5 tane spawner var 1 tanesini koyuyor elindeki bütün spawner lar yok oluyor ve chatde "spawner koymak için izniniz bulunmuyor" yazısı çıkıyor. ve bug ise oyuncu spawneri koyuyor spawner yok oluyor ama /itemsp kurtar a ekleniyor ama fazla bir şekilde ekleniyor yani 5 tane koyduysa 10 tane çıkıyor ben bu buglari düzeltemedim lütfen yardım edin :(.
Bu sorunun temel sebebi güncellenirken bazı şeylerin unutulması ancak zaten eski sürüme elveda diyip ücretli sürüme geçtik.