✔İyi Bir Sunucu(Server)-Nasıl Olmalıdır✔Bu Konuda Bulabilirsiniz✔

Yararlı Oldumu

• Evet

Kullanılan: 3 50.0%
  • Geliştirmeli

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

BurakEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cool Text - Iyi Sunucu 244184479978573.png

pB02bN.png

help-desk-icon.png

Öncelikle Konuya Giriş Yapıyım.Biliyorsunuzki Minecraft Kurulduğundan Beri Farklı Serverler Ortaya Çıktı.Tabi ki O Eski Sunucular Daha Samimi Ve Güzeldi Diyebilirim Şahsıma Göre.Ama Şu Ana Bakarsak Birsürü Minecraft Sunucusu Açılmıştır.Tabi Bazıları Tam Emek Verip Sunucu Açarken Diğerleri,Çalıntı Mapler Kullanarak Ya Da Diğer Serverlerin Özelliklerini Kopyalayarak Server Kuruyorlar.
pB02bN.png

Warrior.png

• Öncelikle Arkanızda Sağlam Bir Ekip Olmalı.Yoksa Diğer 11-12 Yaşındaki Çocuklardan Bir Ekip Kurmaya Kalkışırsanız Bu Sizin İçin Ve Serveriniz İçin Hiç İyi Olmaz.
  • Server Kuracak İseniz Olgun Kişilerden Bir Ekip Kurmanız Gereklidir.
  • Arkanızda Bir Can Kurtaran Yani Bir Sponsor Olabilmeli Ama İsterseniz Sponsor Almayadabilirsiniz.
  • Sermaye Konusunda Sıkıntı Çekmemelisiniz.Server Kuracaksanız Paranızın Olması Gereklidir.Zaten Server Tutarsa Hakkınızın Fazlasıyla Para Alırsınız.
  • Serverdeki Oyuncularınızla Fazla Samimi Olmayın,Olursanız Onlar Size -Mesela Emre Bana Para Atsana Lan- Diye Cümleler Kurabilir.
  • En Önemli Detaylardan Biri İse
  • Projenizi Gizliden Yürütmelisiniz.Bilinki En İyi Sunucular İşini Gizliden Yürüten Sunuculardır.Gizliden Yürütürseniz Oyuncuların Serverinize Ne Tür Tepkiler Vereceğini Merak Edersiniz Bu da Sizi Motive Eder.
pB02bN.png

Science-Scales-icon.png

Adaletli-Ve Yaratıcı Ol

Oyuncu Ve Vip Arasındaki Farkı Abartmaya Gerek Yok.Oraya Küçük Bir Çizgi Çekmelisiniz.Viple Oyuncunun Arasında O Kadar Dağlar Kadar Fark Olmamalı Bence.

Adeletli Olun Ve Server Rehberlerinde de Bu Adaleti Arayınız.

Faction Açacaksanız Tam Bir Faction Olsun Yani Yenilikler Getirin.Yaratıcı Olun.

pB02bN.png

d8RyW7.png

Serverinize Reklamcı Almayınız.Bende Reklamcıyım Ama İşimi Güzel Ve Profosyonel Yapan Bir Reklamcıyım.Eğer Reklamcı Alacaksanız.Yaşının Küçük Olmamasına-Reklamı Nasıl Yaptığına Ve En Önemlisi Dürüstülüğüne Bakınız.
pB02bN.png

orjyJX - Kopya.png

Ben Kimmiyim?
Adım Burak, 15 Yaşındayım,6 Senelik Minecraft Oyuncusu Olup
Yetkilide Olmuşumdur.Eski Curglobe(United Kingdom)Server-Reklamcısı Ve Builder-Rehber-Pluginer Vb. Yetkililerde Olmuşumdur.Ayrıca 20'ye Yakın Serverde Çalışmışlığım Vardır.

pB02bN.png

Eğer Eksiğim Varsa Söylerseniz Mutlu Olurum.Bir Sonraki Konumda Görüşmek Üzere

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu düzeni iyide biraz daha geliştirmelisin.Diğer yandan diğer reklamcıları kötüleyip kendini ön plana çıkarıyorsun.Konuda anladığım tek şey bu.

Hergün bu tür konular açıldığını herkes biliyor.Bildikleri halde çeşke uygulasalar.

BurakEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni iyide biraz daha geliştirmelisin.Diğer yandan diğer reklamcıları kötüleyip kendini ön plana çıkarıyorsun.Konuda anladığım tek şey bu.

Hergün bu tür konular açıldığını herkes biliyor.Bildikleri halde çeşke uygulasalar.
[/QUOTE]

Kesinlikle Amacım Kendimi İyilemek Diğerlerini Kötülemek Değildi.Benim Gibi İşini İyi Yapan İnsanlarda Var Onlara Sözüm Yok.Ama Ben Ne Tür Reklamcı Almalısınız Buna Dikkat Çekmek İstedim.Umarım Anlayışla Karşılarsın.….................

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımın Güzel

BayBuRaK_18

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ben Katılmıyorum.Bence Adam Konuda Reklamcı Alacaksanız Şu şu özelliklere bakınız demiş.Bence Kendini Üstün Tutma Çabası Göremedim Ben

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Ben Katılmıyorum.Bence Adam Konuda Reklamcı Alacaksanız Şu şu özelliklere bakınız demiş.Bence Kendini Üstün Tutma Çabası Göremedim Ben
orn:
'Sakın diğer adminleri almayın.Ama beni alabilirsiniz.Onlar gibi değilim.Professionalim herşeyi %100 biliyorum minecrafti ben yaptım'

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverinize Reklamcı Almayınız.Bende Reklamcıyım Ama İşimi Güzel Ve Profosyonel Yapan Bir Reklamcıyım.Eğer Reklamcı Alacaksanız.Yaşının Küçük Olmamasına-Reklamı Nasıl Yaptığına Ve En Önemlisi Dürüstülüğüne Bakınız.
Güzel bir konuya değinmişşin fakat "Reklamcı kalitesiz , Daha Yeni" sunucularda olur Alacaksanız kısmını kaldırsan daha iyi olur benim fikrime göre "Kaliteli bir sunucuda reklamcı olmamalı."

BurakEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel bir konuya değinmişşin fakat "Reklamcı kalitesiz , Daha Yeni" sunucularda olur Alacaksanız kısmını kaldırsan daha iyi olur benim fikrime göre "Kaliteli bir sunucuda reklamcı olmamalı."
Yorumunu Dikkate Alacağım.İyi Forumlar

Konu Tasarımın Güzel
Teşekkür Ederim

orn:
'Sakın diğer adminleri almayın.Ama beni alabilirsiniz.Onlar gibi değilim.Professionalim herşeyi %100 biliyorum minecrafti ben yaptım'
Öyle Bir Amacım Yoktu.Lakin Sen Öyle Anlamak İstiyorsan Öyle Anla.

Katılıyorum.