| ☪ Jaguar Network ☪ | Faction & OpSkyblock Sunucusu | Site | Jail | +30 Oyuncu | 3x3 Kazma | Ve Daha Nicesi... |

tiefesschweigen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.jaguarnetwork.ml
Oyun Sürümü
1.8.X
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Faction
tab.png

Hepinize Merhabalar Ben Can JaguarNW İsimli Kurdugumuz Server Sayısal İpli Şuanda Çünkü Batihost Firmasının 32 Gb Ramli Sunuculara Domain Desteği Sorunu Yüzünden. Tabii Bunlar En Kısa Zamanda Düzelecektir Size Sistemlerden bahsedeyim Öncelikle Ceza Sistemlerinde Ban En Sonda Bulunmakta Genel Olarak Kontrol İle Jail Atılmakta Bariz Hileler İse Hile Kontrolsüz Direk Jaillenmektedir. Server Özelliklerimiz, Oyuncu Sayısı Ve İp Aşşağıdadır.

• Sunucu Adresi : oyna.jaguarnetwork.ml
  • Sunucuya girebilecek oyuncu sayısı : 1000
  • Sunucu türü : Faction & OpSkyblock
  • Sunucu Sürümü : 1.8.X

Aac Ekibimiz Hilelerin Çoğunu Bulabilmekte Ve Uzun Yıllar Bazı Belirli Serverlerde Kontrolcülük Yapmış Kişiler Yani Hileler Bizden Kaçmaz, Yetkili Kadrosu Şu Şekilde. :)

*- Kurucu - Can -
*- Kurucu - SamiPvP_ -
*- Kurucu - R0di -

*- Admin - krm08 -

*- Moderator - Rhapsody_ -

*- Aac - Wizh -
*- Aac - Erfed -

Şuanlık Yetkili Kadromuzun İçerigi Bu Şekilde Hergün İstekleriniz Doğrultusunda İlerleyip Yeni Eklentiler Ve Düzenlemeler Getiriyoruz Sende Bu Heyecana Katılıp Klanını Kurup En iyi Olmak İstemezmisin?. Öyleyse İpimiz Aşşağıda Ve Map Örneklerimizde Bulunmakta.

lapis.png

-/Warp Lapis Bu Şekilde.
fpsarnea.png

-/Warp Fpsarena Bu Şekilde
viphammadde31.png

-/warp VipHammadde Bu Şekilde Olmaktadır.

Serveri Tam Olarak Anlamadıysanız Sorularınızı Bekliyorum.

Son düzenleme:

TQca11

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel sunucu. Yeni sistemler. Tılsımlar ve daha fazlası.. hepinize sunucuyu tavsiye ederim

r0di

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu harika p2w yok set kasması çok kolay harika cw ler çıkıyo yetkililer 7 24 oyunda bayıldım

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
içindeki insan çurumuş şu şu yok diyorum gelip özelden aileme küfrediyorlar jail sistemi bize özel bir şey diyorlar, jail? size özel aynen çok doğru bir sizde jail sistemi var. diyeceğim şu ki serverda oynanmaz

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yetkililer 7/24 oyunda diyende dün geceden beri oynuyor sanki.

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kaç yillik sistemleri kendi özel sistemleri olarak tanitiyorlar.

tiefesschweigen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
içindeki insan çurumuş şu şu yok diyorum gelip özelden aileme küfrediyorlar jail sistemi bize özel bir şey diyorlar, jail? size özel aynen çok doğru bir sizde jail sistemi var. diyeceğim şu ki serverda oynanmaz
Gereksiz Eleştirmeniz Ve Girdiginiz Anda herkesle dalga Gibi Konuşmanızdan Dolayı Biri Size Küfür Etmiş Onada Mute Attık Neden Bukadar Sinirlendiniz Anlamadık Her Serverde Kendine Özel Şeyler Yoktur, Elimizden Geldigince Özgün Olmaya Çalıştık Fakat Genede Belli Başlı Pluginler Mecbur.

xFlarely

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Çoğu Serverdan Gerçekten Adaletli Ve adminleri ful aktif hem dc de hem de oyunda bence güzel olmuş oynayabilirsiniz