İstek JedCore ArenaManager pluginini 1 saattir arıyorum, bulamadım.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.12.2
Hay, sanki kayboldu eklenti.
Google'da bir saattir aratmama rağmen ASLA çıkmıyor.
Birisi buraya bir yere atabilir mi lütfen :D Bending oynayanlar
kendilerini belli etsin.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bu mu?
değil ama aradığın için sağ ol :D Jedcore, şu an sunucuda yüklü olan projectkorra'nın addonu, Jedcore ArenaManager ise belli bir alanı sürekli yenilemeye yarayan bir plugin. Yani tamamen ayrı bir plugin, MRL'den farkı ise mrl sizin seçtiğiniz ama rastgele olan bloklar ile yeniliyor. Jedcore belli bir alanı sizin istediğiniz bir süre içerisinde (örneğin 1 gün ya da 12 saat ya da 3 saat) tıpa tıp aynı bloklarla yeniliyor. Yani diyelim orman spawnına build yapılsın istemiyorsunuz, bu plugin ile o yapıları otomatik silebilirsiniz

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
değil ama aradığın için sağ ol :D Jedcore, şu an sunucuda yüklü olan projectkorra'nın addonu, Jedcore ArenaManager ise belli bir alanı sürekli yenilemeye yarayan bir plugin. Yani tamamen ayrı bir plugin, MRL'den farkı ise mrl sizin seçtiğiniz ama rastgele olan bloklar ile yeniliyor. Jedcore belli bir alanı sizin istediğiniz bir süre içerisinde (örneğin 1 gün ya da 12 saat ya da 3 saat) tıpa tıp aynı bloklarla yeniliyor. Yani diyelim orman spawnına build yapılsın istemiyorsunuz, bu plugin ile o yapıları otomatik silebilirsiniz
ben böyle şeyler için Rollbackcore kullanıyorum oldukça iyi çalışıyor fakat süreyle yenileme olayını kendisi yapmıyor diye biliyorum.

Kod:
every 30 minute:
    execute console command "rb rollbackregion ALAN_ADI"
Bu skriptle sürekli yenileyebilirsin.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
ben böyle şeyler için Rollbackcore kullanıyorum oldukça iyi çalışıyor fakat süreyle yenileme olayını kendisi yapmıyor diye biliyorum.

Kod:
every 30 minute:
    execute console command "rb rollbackregion ALAN_ADI"
Bu skriptle sürekli yenileyebilirsin.
Cevabın için teşekkürler, bir sorum olacak. WorldEdit ile mi seçiliyor alan?