Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

maxresdefault.jpg

Just Cause 4 Ne Zaman Çıkacak

Merhaba sevgili forum halkı, sizi yakın zamanda çıkması planlanan bir oyun hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Eğer bir aksilik olmaz ise piyasaya 4 Aralık 2018 tarihinde sürülmesi planlanıyor.

Just Cause 4 bir Aksiyon-Macera oyunudur. Oyunun geliştiricileri Avalanche Studios. Oynanacağı platformlar Xbox One, PS4, Microsoft Windows şeklinde.
İsminden de anlaşılacağı üzere seriye ait bir oyundur. Serinin diğer oyunlarına göre 4 tane yeni harita eklenmiştir.

JC2 ve JC3 arasında grafik farkları vardı. Daha seri bir ulaşım yolu eklenmişti. Daha çeşitli yapılar vardı. Oynanış performansı, optimizasyon gelişimi, daha fazla aksiyon falan. Yine çok farklı olacağını düşünmüyorum ama bize faydalı olacak birkaç sürpriz eşya eklenebilir diye tahmin ediyorum.

Just-Cause-3-2060x1288.jpg

Oyunun bilgisayar sürümünü nereden satın alabilirsiniz?

Çoğunuz tahmin etmiştir sanırım, Steam platformu.
Oyun steam üzerinde 209,00 TL.
Bu fiyattan ayrı olan ek paketler de satılıyor.

Ne yazık ki oyunda Türkçe dil desteklenmiyor.
indir (1).png

Oyun Hakkında

Oyunun adından anlaşılacağı üzere oyun kaos, vahşet, şiddet, aksiyon ve macera içeriyor. Oyunu biraz GTA oyununa benzetebiliriz. Görevler yapıyorsunuz, etrafı patlatıyorsunuz, birkaç kişiyi tarıyorsunuz.
Oyun hikayesinden bahsetmek gerekirse, oyunun ana karakteri ülkesine geri döndüğünde yönetimin değiştiğini fark ediyor. Bundan memnun olmuyor. Hatta sadece o değil, yönetime karşı çıkan direniş grupları da var. İşte karakteriniz yönetimi çökertmek istiyor diyerek özet geçebiliriz.
Eğer grafiklere önem veriyorsanız oyunun grafiklerini seveceksiniz. Efektler ve sesler de gayet güzel.
Sakin sakin yolda araba süreceğim diyorsanız bu oyunu asla almamalısınız çünkü oyun tamamen aksiyon üzerine.

İyi forumlar.