JusticentNW | Saygısızlık

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben TKSZCraft'ın Kurucusuyum Ve Başlıkta Gördüğünüz Gibi Bir Saygısızlığı Sizlere Anlatıcam Biz 7 Ay Boyunca Ne Sorunlar Üzerinden Geçtik Ne Emekler Sarfettik Oyuncu Toplamak İçin Şu Başlıkta Gördüğünüz Sunucunun Kurucusunun Yaptığı Şeye Bakın Gelmiş Sunucumuzdan Oyuncu Çalmaya Çalışıyor Üstüne Kalkıp Bide Bundan Önce Bana Sunucunun Reklamını Yapayım Dedi Küçük Düştüklerinin Farkında Değiller.

Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
Screenshot_1.png

Ve Başka SS Lerde Gelicek şu an Onları Bekliyorum Herkese İyi Oyunlar Diliyorum

Son düzenleme:

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bence adam az bile yapmış bu nasıl ego anlamış değilim?
Az mı yapmış ciddimisin? kendi sunucunda gelip reklam yapsa biri böle aferin yapmaya devam edebilirsinmi dersin? bunlar sunucumuzdaki yetkilileri bile toplamış vip leri toplamış hepsini bide azmı diyorsun :1:

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kendisi benim sunucumda da reklam yaptı. Klasik yeni sunucu açan 13 yaşında ki çocuk tripleri bunlar. 2 Ay sonra sunucu kapanır o sunucuda oynayan herkeste pişman olur. Çok ciddiye almamak lazım.

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendisi benim sunucumda da reklam yaptı. Klasik yeni sunucu açan 13 yaşında ki çocuk tripleri bunlar. 2 Ay sonra sunucu kapanır o sunucuda oynayan herkeste pişman olur. Çok ciddiye almamak lazım.
tabii ki ciddiye almamak gerek ama bunun yaptığıda büyük ayıp birinede bütün ordaki oyuncuları kendime çekecem demiş varmı böyle akıl?

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Screenshot_1.png

Ayıp ayıp ne diyebilirimki hala devam ediyor

JusticentNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Ben TKSZCraft'ın Kurucusuyum Ve Başlıkta Gördüğünüz Gibi Bir Saygısızlığı Sizlere Anlatıcam Biz 7 Ay Boyunca Ne Sorunlar Üzerinden Geçtik Ne Emekler Sarfettik Oyuncu Toplamak İçin Şu Başlıkta Gördüğünüz Sunucunun Kurucusunun Yaptığı Şeye Bakın Gelmiş Sunucumuzdan Oyuncu Çalmaya Çalışıyor Üstüne Kalkıp Bide Bundan Önce Bana Sunucunun Reklamını Yapayım Dedi Küçük Düştüklerinin Farkında Değiller.

Ekli dosyayı görüntüle 183424Ekli dosyayı görüntüle 183425Ekli dosyayı görüntüle 183426Ekli dosyayı görüntüle 183427Ekli dosyayı görüntüle 183452

Ve Başka SS Lerde Gelicek şu an Onları Bekliyorum Herkese İyi Oyunlar Diliyorum
Merhabalar,
Justicent Network Yönetimi olarak ilgili konu sahibine, tarafımıza karşı oluşturduğu karalama kampmyasına ilk ve son cevabımızdır.

İlgili Konu Sahibine Fotoğraflarda gördüğünüz üzeri, Tarafımızca Bir Teklif Sunuldu.
Teklif Konu Sahibi tarafından üslupsuz ve egolu bir şekilde reddedilince, üsluplu ve saygılı bir şekilde kendilerinden plugin konusunda yardım etmelerini istedik.
Kendisi Egolu Tavırları ile Tarafımıza aşşalayıcı kelimeler kullandi fakat Biz Konu Sahibinin Yaşı gereği göstermiş olduğu tavırlara fazla takılmadık.

Reklam değil, Konu Sahibinin Sunucu Yönetiminin kötü olduğunu düşünen ve yapmış oldukları adaletsizliklerden sıkılmış Oyuncular kendi istekleri içinde Sunucumuzda Oynamaya Başlamışlardır.

Emek harcayarak geliştiğini iddia eden konu sahibi, Başka Arkdaşımızın Projelerini çalıp Kendi sunucuna eklemekte ve buna (emek) demekte.

Tarafımız sadece ilgili konu Sahibinin çaldığı projelere tepki vermekte, Ek olarak ise Reklam değil bu Onlardan, Tarafımıza gelen 65 Üye var ve Bunlarin hepsi Kendilerinden şikayetçi ve Kendilerinin adaltsizliklerinden sıkılmış üyeler.
Hepsi kendileri isteyerek gelmekte.

Saygı ve Sevgilerimiz ile
JusticentNW Yönetim.

Son düzenleme:

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
JusticentNetwork olarak adımızı karalamaya çalışılan bu Konuya ilk ve son cevabımızdır,

Kardeşim sana geldik adam gibi Teklif sunduk.
Gelip Bana Artist artist Cevap veriyorsun.
Emek harcayarak diyorsun Başka Arkdaşımizin Projelerini çalıp Kendi sunucuna ekliyorsun ve buna emek diyorsun.
Ben sadece senin çaldığın projelere tepki veriyorum, Ek olarak ise Reklam deģil bu Sizden Bize gelen 50 Üye var ve Bunlarin hepsi Senden şikayetçi ve senin adaltsizliklerinden sıkılmış üyeler hepsi kendileri isteyerek geliyor.
Eğer azıcık adamsan itiraf edersin herşeyi.
JusticentNW Yönetim.
Adam gibi teklif sunduk diyosun yardım etmicem dedikçe anlamamazlıktan geliyorsunuz hangi arkadaşınızın projesini çalmışım? söyle bakalım kim benden şikayetçiymiş senin yaptığın reklam ayıp adam gibi sunucu yönetmek yerine başka sunuculardan adam çekersiniz anca

Magmaress

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kanka sen niye bu kadar çok artist davranıyorsun ki ben anlamıyorum adam bir şey sormuş sen de doğru düzgün cevap vericektin geçicektin reklam konusuda haketmişsin hayır ne bu hava ego anlamadım seni brom :D

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanka sen niye bu kadar çok artist davranıyorsun ki ben anlamıyorum adam bir şey sormuş sen de doğru düzgün cevap vericektin geçicektin reklam konusuda haketmişsin hayır ne bu hava ego anlamadım seni brom :D
Güzel çağır arklarını kendini böyle mi avutuyorsun haha
Screenshot_3.png