Küçük Adamların Büyük Dövüşü!: Brawlhalla

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
banner.png

gamer logo.png

banner.png

Hoş geldiniz, küçük adamların dövüşüne. Bugün sizlere Blue Mammoth Games'in yaptığı, güzel bir MMO dövüş oyunu olan Brawlhalla'yı inceleyeceğiz.
Dipnot: İncelemeye geçmeden önce Brawlhalla oyununu öğrenebileceğiniz bilgi panosuna bakabilirsiniz.
* Brawlhalla Bilgi Panosu *
Brawlhalla, 2017 senesinde oyunculara sunulan, MMO dövüş oyunudur. Blue Mammoth Games tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından yayınlanmıştır.

Brawlhalla Minimum(En Az) Sistem Gereksinimleri
En az 1 Gb Ram gerekmektedir.
200MB kullanılabilir boş bir alanınızın olması gerekmektedir.

Brawlhalla Önerilen(Tavsiye Edilen) Sistem Gereksinimleri
En az 2 Gb Ram gerekmektedir.
Genişbant İnternet bağlantısı gerekmektedir.
Yükleyeceğiniz diskte 200 Mb Ram gerekmektedir.

Küçük ve İri İnsanlar

Brawlhalla WP.png

Anneniz mutfakta yemek hazırlarken birden "yemek 10 dakikaya hazır oluyor" diyorsa kalan 10 dakikayı Brawlhalla'da dövüşerek
geçirebilirsiniz. Oyun uzaktan bakınca kolay bir dövüş oyununa benziyor fakat oyunu oynamaya başladığınız zaman öyle bir oyun olmadığını anlıyorsunuz. Brawlhalla, rastgele tuşlara basarak round kazanılabilecek bir oyun değil. Kendinize uygun kombolar hazırlamalı, rakiplerinizin ataklarına karşı kendinizi korumalısınız. Oyunda kazanan olmak için; duvardan, tahtadan, hafif detaylı, küçük bir platform üzerinde, iri insanların saldırılarından sıyrılmalı ve sona kalmalısınız. Tabii ki 1v1 oyunlar da var hatta yeni başlayan arkadaşların 1v1 girmesini tavsiye ederim. Ayrıca oyuna girerken sizi temsil edecek birçok şampiyon bulunmaktadır. Seçtiğiniz şampiyona göre oynayışınız değişebilir bundan dolayı kendinize uygun bir şampiyon bulmalısınız.

Silahlar ve Şampiyonlar Hakkında

Brawlhalla WP1.jpg

Arkadaşlar oyunda birçok silah ve şampiyon bulunmaktadır. Şampiyonların sayısı silahların sayısına nazaran daha fazla fakat yeni güncellemeler geldikçe eşitlenir diye düşünüyorum. Her şampiyonun kendi özelliği vardır ve buna göre 2 tane silah takmaktadır. Taktığınız silahları oyun içinde değiştirebiliyorsunuz. Tabii ki her şampiyonun silahlarla farklı bir etkileşimi oluyor. Örneğin kılıç kullanan iki şampiyonun, havaya kaldırması, atılma vb. özellikleri farklı oluyor.

Kendini Sürekli Yenileyen Bir Oyun

brawlhalla_2.jpg

Brawlhalla, sürekli kendini geliştiren ve yenilikler getiren bir oyun. Bunu zaten oyunu oynamışsanız kendiniz görmüşsünüzdür. Her güncellemede yeni şampiyonlar çıkartıyor, yeni silahlar getiriyor, gelen bakımlarda kombo ve mekanik sisteminde düzenleme yapıyor ve yeni oyun modları getiriyor. Ayrıca farklı alanlarda başarı göstermiş oyuncular için görsel eklentiler koymaktadır. Belki siz de başarı gösteren oyunculardan birisi olabilirsiniz.

AUf7LK.jpg

Son düzenleme:

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar güzel bi oyunmuş, steamde hep karşıma çıkardı klasik moba oyunu sanardım. Bilgi için teşekkürler.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle kanser bir oyun değil. Rage atmamak elde değil hele rankeda girdiğinde

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanser olmamak elde değil ki, sürekli aynı hareketi yapan oyuncular geliyor :D
Oyun çok eğlenceli 200-250 oynama saatim var.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bir süredir oynuyorum ve gerçekten çok iyi bir oyun. Konuda anlatılanların tam aynısı. Oyunda tam ekran çözünürlük ayarı olsa tadından yenmez.

YigitEG20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Way be Sonunda Benim Oynadığım Oyunu Destekleyen Birileri Çıktı :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben genel olarak hikaye türü oyunlar severim dostum buna da göz atacağım kanser olursam beni unutmayın.

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunu indirip oynamaya başladım. Keşke başlamasaydım, artık kanserim.