Kaan Öztürk Hakkında Bilgilendirme (Dolandırıcılık)

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar;
Böyle bir konunun açılma sebebi bir şikayet değil bilgilendirmedir. Böyle kişiler piyasada
aldığı ücretin bedelini ödemeyip sattığının bir hizmet olduğunun farkına varamıyorlar.

Kaan Öztürk adlı Youtube içerik üreticisinden bahsetmek istiyorum. Bu konuyu neden açtığıma
neden böyle bir yönteme başvurduğumu sizlere anlatmak istiyorum. Öncelikle sizlere Kaan Öztürk'ü
tanımanız için Youtube adresini veriyorum: Kaan Öztürk
Bu şahısı Youtube'de yayınlanan videolardan görüp konuşmaya başladım. Konuşmalarda en başta -paranın kokusunu
almış olsa gerek ki- sürekli erken cevap veriyordu. Konuşmalarımızın içeriğini -birazdan görebileceğiniz gibi- bir sunucu
tanıtımı videosuydu. Ben Kaan Öztürk'ten bir adet video istedim ve karşılığında ücretin 30₺ olacağını söyledi.
Kendisinin 4900 küsür abonesi olduğu için hem takipçileri için hem de kendisi için böyle bir şey yapmayacağını düşündük.
Gerekli ödemeyi gerçekleştirdik fakat satın aldığımız bir video yayınlanmadı. Gelin gerekli konuşmaları aşağıda sizlerle paylaşayım:

dolandırıcı1.png

dolandırıcı2.png

dolandırıcı3.jpg

dolandırıcı 4.jpg

30₺ çok büyük para olmadığının farkındayız. Sorunumuzun parayla olmadığını bilmenizi isteriz.
Böyle kişilerin kendini sözde "akıllı" zannedip bunları yapmasıdır. Kimsenin bu arkadaştan alışveriş
yapmamasını tavsiye ederiz. Amacımız Kaan Öztürk adlı içerik üreticisini baltalamak değil bazı
şeylerin zannettiği kadar kolay olmadığını göstermek.

Yazıları okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oncelikle gecmis olsun kardesim parani vericektir buyuk ihtimale ilk yasanis degil cunku bu olaylarin az sonra kendi savunmasini yapmaya gelir foruma uye ise

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Çok geçmiş olsun. Benim de başıma geldi hiç uğraşmadım savcılığa dilekçe yazdım kendisine de dilekçenin fotoğrafını attığımda korkup iade etti zaten. Dolandırıcılığa karşı yapılabilecek en etkili yöntem budur.

Joker05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Geçmiş olsun, 30₺ büyük bir para değil ama gene de yazık olmuş

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun, 30₺ büyük bir para değil ama gene de yazık olmuş
Çok geçmiş olsun. Benim de başıma geldi hiç uğraşmadım savcılığa dilekçe yazdım kendisine de dilekçenin fotoğrafını attığımda korkup iade etti zaten. Dolandırıcılığa karşı yapılabilecek en etkili yöntem budur.
Teşekkürler. 30₺ için bir şikayette bulunmaya değmez. Kendisi adının böyle anılmasını istiyorsa yapacak bir şey yok demektir.

Cleize

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Savcılığa vermenizi tavsiye ederim. Sonuçta bunun gibi dolandırıcılar sizi enayi yerine koyuyor. Yanlarına kalmamalı diye düşünüyorum.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çok geçmiş olsun, Semih Winner, Göksel kırca'ylada aynı olayı yaşayan arkadaşım var...