PyhX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kapansin​

Son düzenleme:

zotasarim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza girdim lag problemi var.

Son düzenleme:

TheFirstOnes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server çok güzel bir sıkıntısı yok emek survivalin adını veren bir server

RuykaT1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
:demir:--{Sunucu Gayet Güzel Oynaması Zevkli İlgili Yöneticiler Güzel Pluginler Güzel Mapler Bence}--:demir:
:altın:--{Sizde Gelip Bu Eğlenceyi yaşayın derim..}--:altın:

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Daha değişik ve piyasada mevcut olmayan sistemler kurmanızı öneririm şahsen bu belirttiğiniz sistemler artık birçok sunucuda mevcut olan klasik sistemlerdir, haritalar cidden güzel fazla abartılı değil sunucuya genel olarak puanım 6/10 barılar dilerim :şapka:

Mrt2133

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzel lag 0 bug yok haritalar çok güzel ve özenli oynamanızı tavsiye ederim

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Konu tasarımı geliştirilip sürüm arttırılsa daha iyi olacaktır, başarılar.

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel yetkililer tam gaz çalışıyo hilelere acımadan ban atıyolar tam emek sv tarıma dayalı başarılar.

X_TENTACION_X

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server çok güzel bir sıkıntısı yok emek survivalin adını veren bir server fakat market pahalı

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel hoş parkur 1vs1 duel eklenirse dadından yenmez

GoddesLux

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hoş bi server ormandaki minik detaylar serveri daha hoş kılmış başarılarınızın devamını dilerim :)

Ensar_53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu oynanabilirlik açısından güzel ama yetkilileri kötü kurucu cevap vermiyor ve oyunda vip adamı kestim diye suçlu bulundum ardından kurucuya yazdım ve geri mesaj atmadı 1 saat sonra geri döndü ekran açıp göstericektim silince bende gösteririm dedi oysa o olay anında hemen yazmıştım cevap vermedi yani bu sw de para konuşur ayrıca kurucu bile küfürlü konuşuyor.

PyhX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu oynanabilirlik açısından güzel ama yetkilileri kötü kurucu cevap vermiyor ve oyunda vip adamı kestim diye suçlu bulundum ardından kurucuya yazdım ve geri mesaj atmadı 1 saat sonra geri döndü ekran açıp göstericektim silince bende gösteririm dedi oysa o olay anında hemen yazmıştım cevap vermedi yani bu sw de para konuşur ayrıca kurucu bile küfürlü konuşuyor.
Vip adamı kestin diye değil, aura açtın diye bulundun. Ayrıca ban atılmadı, 1 saat içinde hileyi sildiğini biliyorum. Jail ve sonrasında ban atıyoruz. Tamamen baltalama amaçlı bir yorum, kendi serverini yüceltmek için bizi baltalamayın artık