Kaliteli Avatar Sunucusu Planları | Sunucu Desteği Aranıyor!

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Forum Gamer ailesi, ben bu işte 5 yıldır bulunan bir gencim.
Kendimi tanıtmak gerekirse adım Medet Yıldırak 19 yaşımdayım.

Bundan kısa süre önce hazırladığım avatar sunucusunu hayata geçirmeyi planlıyodum. Fakat makinamdaki RAM yetersizliğinden dolayı projeyi iptal etme kararı aldım. Gerçekten kaliteli bir sunucu olacaktı fakat kısmet değilmiş. Eğer bu konuda bana destek olmak isteyen hosting var ise bana ulaşabilir. Gördüğünüz gibi Türkiye'de kaliteli bir avatar sunucusu yok bu yüzden bana destek olan hosting şirketinin çok da iyi reklamı olacağına inanıyorum. Sunucu 1.11.2 olup kendi skriptlerimiz v.s ile kaliteli bir oyun deneyimi yaşatacağıma inanıyorum. Dediğim gibi sunucuyu önceden hazırladığım için fotoğrafları elimde onları da sizlerle paylaşıp fikirlerinizi bekliyorum. Hosting ile detayları konuşup sözleşme bile imzalayabiliriz. Skype adresim medet091 ama eğer skype kullanamıyor ise bu konunun altına yorum olarak atabilir. Benim şu anda sunucum var WinterNetwork diye tanıyan da vardır aranızda. Hepinize iyi forumlar sizleri fotoğraflarla baş başa bırakayım kararı siz verin.

Hepsi bu kadardı lütfen düşüncelerinizi yorum olarak atmayı unutmayın. Desteklerinizi bekliyorum.