(Kaliteli Mimar Ariyorsan Iceri Giriniz) =)

xByEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
{- Herkese Selamlar -}
▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬

Eger Serverinize -(MIMAR)- Ariyorsaniz Buldunuz Demekdir

Amma Aternos Ve ya ServerPRO Almiyom Parali Serverleri Aliyom Sadece Kac Yıllık Tecrübem vardır İstiyenler DİSCORD:

ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ'|Emre#5979

Serveriniz HUB Sunucususa 1 Aydir ustunde Calisdigim HUB Lobisi Var Onu Kullana Bilirim =)
Medival Ve Organic Builderim İyidir YİNE SOYLUYOM BU İŞİ CİDDİYE ALİN Discorduma gelen Hemen Hemen Builderim Fotosunu Aticam Bu Arada Eylenicez Hep Ciddi Diyil :)Ciddi Dememim Sebebi 2 Ay Server Acib Yarida Bırakıyolar Benim Zamanım Bosuna Gidiyo Bunada Sinir Oluyom Serverinizde MİMAR VARSA Buildi Kotu Olmasın
[Kaliteli Ve Ciddi Bi Server Acan Kaliciyim Bide HUB Olucak Yani Isinde Iyi Bilen Birisi Varsa Hemen Hemen Discordunu Aşağıya atsin ve ya Bana İstek atsin Amma Bos Bosuna 1 Tl verib Ay Ben Server Acicam Tarzinda Adamlara Güle Güle]
(BURA BEN TARIH OKUMAYA DIYIL TARIH YAZMAYA GELDIM :))

ISIM: EMRE
Tecrübe:Yukariyi Oku

HANGI BUILDERI SEVIYO: MEDIVAL VE ORGANIC BUILDLERE DAHA COK USTUNLUK VERIYOM :)
AKTIFLIK: HAFTA SONLARI VE TATIL GUNLERI 6-7 SAAT AKTIFLIK SOZ KONUSU - Hafta Ici Sadece Sabah 9-11:50 Kadar Aktif Ola Biliyom Aksam Ise 11-12:59

2020-02-26_11.14.16.png
s.png
2020-02-24_13.00.54.png

Son düzenleme:

xByEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NOT:Her Hafta Yeni Builderimin Fotolarini Atiyom

Son düzenleme:

GBNCNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GBNMASTER#8613 Yeni bir faction sunucu yapmaya çalışıyoruz ekibimizde 3 skripter 2 pluginer var 3 de mimar var mimarlarımız gayet yetenekli kişiler fotoğraflardanda gördüğüm üzere sende yeteneklisin seni aramızda görmek isteriz.

xByEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Not: Faction Skyblock vb. gibi serverler hizli yazsin dcsini :)

Son düzenleme: