Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Kanalımın Yeni Banner'ı Ve Profil Fotoğrafı

Güzel mi?

• Hayır değil :(

Kullanılan: 2 16.7%
  • Güzel olmuş bence :D

Kullanılan: 5 41.7%
  • Fena değil :)

Kullanılan: 5 41.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
Eğer şimdiden birileri niye böyle şatafatlı parlak şeyler yok diyorsa sevmiyorum çok klişe gelmeye başladı

Rayandu

Altın Madencisi
Banner güzel olmuş da, profil resmine çok daha güzel şeyler yapabilirdin ben senin yetenekli olduğuna inanıyorum. Bu arada yavaştan grafiksel ışıklandırma işlerine başlaman gerek B) ileride ambient occlusion gibi şeylerle uğraşacaksın.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
Banner güzel olmuş da, profil resmine çok daha güzel şeyler yapabilirdin ben senin yetenekli olduğuna inanıyorum. Bu arada yavaştan grafiksel ışıklandırma işlerine başlaman gerek B) ileride ambient occlusion gibi şeylerle uğraşacaksın.
Aynen diğer şeylerde düzelmeye başladım ama ışık olayında hala tek yaptığım önden 2 arkadan tek ışık vermek ve yumuşak gölge eklemek :D

Ardart

Kızıltaş Madencisi
Hoş güzel olmuş, ama profil fotoğrafında arkaplanın bluru değişik ve hoş olmamış :/
Onun dışında benır falan çokzel waytgraphik yazısını çok beğendim, bennır hoj olmiş
Bu arada flat design'e başlamalısın, onlar moda bu aralar. Örneğin;

hll yni süpersin yine krdeş
:kaş:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
Hoş güzel olmuş, ama profil fotoğrafında arkaplanın bluru değişik ve hoş olmamış :/
Onun dışında benır falan çokzel waytgraphik yazısını çok beğendim, bennır hoj olmiş
Bu arada flat design'e başlamalısın, onlar moda bu aralar. Örneğin;

hll yni süpersin yine krdeş
:kaş:
Aynen ppyi ayarlamam lazım eski çalışmalarım böyleydi sıktı beni biraz

korkusuz852

Demir Madencisi
Profil resmine C4D ile kendi kafanı koysan çok daha iyi olur diye düşünüyorum. C4d de arka planı bulanıklaştırabiliyor musun? Bir nevi odak.

Berk

Kızıltaş Madencisi
Etiketlendiğimi şimdi farkettim :) kapak foto çok güzel ama profil foto değişmeli çok sade