Kaos Anarşi | Türkiye'nin En Büyük Ve En Kaliteli Anarşi Sunucusu | Kendi Kurallarını Kendin Belirle! [ saniye.**************** / 1.12.2 ] [+450]

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle hepinizin aynı anda konuya gelmesi ve aynı çevrede bulunmanız tesadüf olsa gerek.

Öncelikli cevabım host sahibinin müşterisinin elinden sunucu çalması muhabbetine gelsin.
Kimsenin elinden sunucu çaldığımız yok. Bu tarz tabirler yanlış tabirler. Ayrıca host yetkilileri sunucu açabilirler. Bu xx, xz firmalarda da mevcut zaten. Bize özel bir şey değil.

2. olarak akıllı, sempatik bir arkadaşımız "bana özenmişsiniz" diye bir lafı var. Anarşi sunucusunda sana nasıl özenebiliriz acaba onu anlamadım? Yani durumunuzda yazdığı gibi "TR'nin ilk ve tek anarşi sunucusu" olarak kalacağınızı mı düşündünüz?

Diğer cevabım ise bot konusuna gelsin o halde. Bunu geçmişe dönük olarak söylüyor olabilirsiniz. Fakat bunu söylemenizin farklı bir sebebi var sanki; olduğunuz yerde saymanız.

Lütfen konumuzda daha fazla saçma sapan cümleler kurmayınız.
İnanın attığınız ss'leri zerre umursamıyoruz ekipce. Sadece bu cevabı verme gereği duyduk.
Milletin emeğini çalarak, millete grief atarak bir yerlere gelmeye çalışanlar, bakıyorum da burada iyilik meleği olmuşlar.

Bu arada mesajlarınız silindi, bu tarz boş tabirlere devam ederseniz raporlamaya devam edeceğiz.

Hayırlı forumlar diliyorum. :)
Bu arada doğrular asla değişmez. Ve mesajlarda doğruydu geri geldi :D

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu arada doğrular asla değişmez. Ve mesajlarda doğruydu geri geldi :D
Sende biliyorsun ki mesajlar "doğru ya da yanlış" olarak geri gelmedi. Konu açarak mızmızlık yaptınız. :) Her neyse Size daha fazla forum üzerinden cevap verme çabasında bulunmayacağım. Discord üzerinden istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. :)

Mizah_01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sıra beklemeye hiç deymez zaten sw nin %75 i bot o ayrı konu op olanlar spawnı patlatmaya devam edin siz ( ve mesajlarıda silmeyin insanlar gerçeği görmeli )

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
sıra beklemeye hiç deymez zaten sw nin %75 i bot o ayrı konu op olanlar spawnı patlatmaya devam edin siz ( ve mesajlarıda silmeyin insanlar gerçeği görmeli )
Mesajlar sizin görüşünüz. Bot olduğunu söylüyorsunuz, ne yapmam gerekiyor ki ispatlamak için? Neden bu kafadasınız... Yeni hesap açıp neden karalamaya çalışıyorsun ki? Sen aç sunucu, sen çek online. Gelelim biz de senin gibi %70 bot diyelim o halde. :)

Rx3D

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mesajlar sizin görüşünüz. Bot olduğunu söylüyorsunuz, ne yapmam gerekiyor ki ispatlamak için? Neden bu kafadasınız... Yeni hesap açıp neden karalamaya çalışıyorsun ki? Sen aç sunucu, sen çek online. Gelelim biz de senin gibi %70 bot diyelim o halde. :)
kankam açmasına gerek yok zaten adam gibisunucualr var trde Örneğin Piccadlly adamlar hakkını veriyor yani saniyenin o sunucudaki gibi set satmıyorlar :D anladınız siz hadi kolay gelsins