kapandı

HakYeriniBulur

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
batuhan yenidogan'ın şahsi istegiyle ve böyle şeylere gerek olmadıgını söylemesiyle konuyu kapattım.

Son düzenleme:

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be, bakalım bu konuyu sildirmek için sahibine kaç tl vereceksiniz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Yıllar geçtikçe, forumlar gittikçe saçmalaşıyor...

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Geç anlamanıza üzüldüm. Bir takım olayların karşısında malum kişilerin verdiği normal bir insanın vermeyeceği tepkileri çevremdeki herkese anlatmaya çalışırken malum kişiler tarafından uzaklaştırılıp kötü çocuk ilan ediliyordum. Keşke tek yapabildikleri çocukları korkutmak için mahkeme yoluna başvurmak olmasaymış. Muhatabınızla zaman kaybedeceğiniz kişiler olmadıklarını kısa bir diyalog kurarak anlayabiliyorsunuz.

HakYeriniBulur

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geç anlamanıza üzüldüm. Bir takım olayların karşısında malum kişilerin verdiği normal bir insanın vermeyeceği tepkileri çevremdeki herkese anlatmaya çalışırken malum kişiler tarafından uzaklaştırılıp kötü çocuk ilan ediliyordum. Keşke tek yapabildikleri çocukları korkutmak için mahkeme yoluna başvurmak olmasaymış. Muhatabınızla zaman kaybedeceğiniz kişiler olmadıklarını kısa bir diyalog kurarak anlayabiliyorsunuz.
öyle bir şikayet mevzusunu nereden duydunuz bilmiyorum ama etsinler hocam. bu konuda hiçbir şekilde durduk yere bir karalama, kötüleme yok. gördügüm bir konuyu paylaşmak bana ceza getirmez bu ülkenin adaletine güveniyorum. tersi olursada kimseden korkum yok.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
öyle bir şikayet mevzusunu nereden duydunuz bilmiyorum ama etsinler hocam. bu konuda hiçbir şekilde durduk yere bir karalama, kötüleme yok. gördügüm bir konuyu paylaşmak bana ceza getirmez bu ülkenin adaletine güveniyorum. tersi olursada kimseden korkum yok.
Ceza getireceğinden değil, Yusuf KEMAL'in ve daha bir sürü onun gibi (yandaşları) karakterli birinin yapmayacağı davranışlarda bulunmalarına defalarca şahit oldum. Ben sıradan bir üye iken, siz yetkili iken bunu anlamanız bana göre çok geç olduğunu belirtmek istedim. Bunlar senin gördüklerin, başkasına gösterdiklerini görmeliydin.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0

HakYeriniBulur

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ceza getireceğinden değil, Yusuf KEMAL'in ve daha bir sürü onun gibi (yandaşları) karakterli birinin yapmayacağı davranışlarda bulunmalarına defalarca şahit oldum. Ben sıradan bir üye iken, siz yetkili iken bunu anlamanız bana göre çok geç olduğunu belirtmek istedim. Bunlar senin gördüklerin, başkasına gösterdiklerini görmeliydin.
konu sahibi ben değilim malesef kendisi şu an nerede ne yapıyor bilmek öğrenmek ve destekde göstermek isterim eğer bu konuyu okuyorsa. ben olsaydım bu konuda kim bilir neler görecektik neler.

Keyubu

Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri
En iyi cevaplar
0
Özelden iletişime geçildi

Son düzenleme:

HakYeriniBulur

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 139394

Özel mesaj ile forum yetkililerini etiketleyerek şu şekilde bir mesaj gönderdik. Gamer yönetiminin bu konuda taraflı davranmayıp IP Adresini tarafımıza ileteceğini düşünüyoruz.
Bu konuda bir talebimizin olduğunu öncelikle gamer yönetimine sonrasında forum halkına duyurmak istedik. İyi günler
-

Son düzenleme:

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
gamer yönetimi asıl taraflı olsaydı ip adresini size iletirdi. konudaki her şey gerçek ve 1.şahısın ağızından çıkma. bence siz davayla falan uğraşmak yerine kendinize çeki düzen verin.

ben gider aslanlar gibi ifademi veririm sıkıntı yok :bozukluk:
Bu arada yaptığınız yorumlar asılsızsa gamer ekibi ip adresinizi vermek zorundadır. Bunun taraflı olmakla bir alakası yok.
Anayasanın 5833 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun gereğince yüksek ücretlerde tazminat cezasına çarptırabilirsin. İfade verilecek bir durum yok. Karakola götürülmezsin direk evine savcılık kağıdı gelir. (Bilir kişi kararına göre) 18 yaşının altındaysan mahkemeye velilerin ile çıkarsın. Suçlu bulunursan ceza ailene kesilir. 18 yaş üstüysen direk sana kesilir. Ödeyecek paran yoksa hapis veya haciz yolları da mevcut.

Ama dediklerinin arkasındaysan ve %100 gerçeklerse hiçbir şey olmaz.

HakYeriniBulur

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada yaptığınız yorumlar asılsızsa gamer ekibi ip adresinizi vermek zorundadır. Bunun taraflı olmakla bir alakası yok.
Anayasanın 5833 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun gereğince yüksek ücretlerde tazminat cezasına çarptırabilirsin. İfade verilecek bir durum yok. Karakola götürülmezsin direk evine savcılık kağıdı gelir. (Bilir kişi kararına göre) 18 yaşının altındaysan mahkemeye velilerin ile çıkarsın. Suçlu bulunursan ceza ailene kesilir. 18 yaş üstüysen direk sana kesilir. Ödeyecek paran yoksa hapis veya haciz yolları da mevcut.

Ama dediklerinin arkasındaysan ve %100 gerçeklerse hiçbir şey olmaz.
arkasındayım yorumların için sağ ol.