Kapatılsın

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kapatılabilir​

Ekli dosyalar

• Holy.png
    Holy.png
    48.6 KB · Görüntüleme: 574
  • fgb8.jpg
    fgb8.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 634
  • fgb4.jpg
    fgb4.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 581
  • fbg5.jpg
    fbg5.jpg
    30.4 KB · Görüntüleme: 638
  • 54654.png
    54654.png
    288 bayt · Görüntüleme: 494
  • indirasda.png
    indirasda.png
    450 bayt · Görüntüleme: 517
  • forumgamerbanner.png
    forumgamerbanner.png
    164.7 KB · Görüntüleme: 607
  • fgb7.jpg
    fgb7.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 618
Son düzenleme:

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survivalde sevmediğim şeyler Kasalardır.Ayrıca petler çok fazla değil mi sizce ? Daha doğrusu biraz uçurum bir fark yok mu ? Oyuncular 3 tane alabiliyorken vipler 15 tane alabiliyormuş yazdığınıza göre.

Konu tasarımı güzel bu arada hoş,göze hitap ediyor.Konu tasarımınıza 8/10 (Yazılarınız çok küçük 2 puan oradan kırdım)
Mapleriniz güzel gözüküyor ancak tek bozan şey şu ortadaki beyaz kule.Onu ya renklendirin ya kaldırın yada küçültün.İnanılmaz derecede büyük gözüküyor.
Genel olarak sunucunuza vereceğim tarafsız puanım 7/10 (Kasalar ve petler aşırılık gibi geldi gözüme 1 puan oradan,konu üzerindeki yazılarınız fazla küçük 1 puan oradan ve map üzerindeki o beyaz kule yüzünden 1 puan kırdım,gerisi gayet güzel)

Gelişmeye açık bir sunucu,başarılar dilerim.

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survivalde sevmediğim şeyler Kasalardır.Ayrıca petler çok fazla değil mi sizce ? Daha doğrusu biraz uçurum bir fark yok mu ? Oyuncular 3 tane alabiliyorken vipler 15 tane alabiliyormuş yazdığınıza göre.

Konu tasarımı güzel bu arada hoş,göze hitap ediyor.Konu tasarımınıza 8/10 (Yazılarınız çok küçük 2 puan oradan kırdım)
Mapleriniz güzel gözüküyor ancak tek bozan şey şu ortadaki beyaz kule.Onu ya renklendirin ya kaldırın yada küçültün.İnanılmaz derecede büyük gözüküyor.
Genel olarak sunucunuza vereceğim tarafsız puanım 7/10 (Kasalar ve petler aşırılık gibi geldi gözüme 1 puan oradan,konu üzerindeki yazılarınız fazla küçük 1 puan oradan ve map üzerindeki o beyaz kule yüzünden 1 puan kırdım,gerisi gayet güzel)

Gelişmeye açık bir sunucu,başarılar dilerim.
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum
oyuncunun pet sayısını yükseltip o kuleyide kısaltacağım

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Baya yol alması gereken bir sunucu, başarılar dilerim.

TahaESGN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Bayabi gelişmesi lazım ve bu eklentilere bir Görüntü/gif eklenmeli gibime geliyor.