Karayip Korsanları Roleplay / İnaktif

sehdal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/me kılıca bakar, kılıç ağır hasar almıştır fakat hala onarılabilirdir, suratını ekşitir. Yanlış.

/me Kılıca bakar ve suratını ekşiltir.
/do Kılıç ağır hasar almıştır.

Ki bu kadar kısa ve sade yazıyı, daha da geliştirebilir ve uzatabilirsiniz.

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/me kılıca bakar, kılıç ağır hasar almıştır fakat hala onarılabilirdir, suratını ekşitir. Yanlış.

/me Kılıca bakar ve suratını ekşiltir.
/do Kılıç ağır hasar almıştır.

Ki bu kadar kısa ve sade yazıyı, daha da geliştirebilir ve uzatabilirsiniz.
Sunucuya şimdilik /do kurmadım, bu yüzden öyle yazdım. Yine de uyarın için teşekkürler :)

xRektMan

Varsa bi derdin, gel benle konuş derdim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bro dc ye gelmeye çalışıyorum geçersiz davet diyor bi bakar mısın

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu deneyebilirsiniz. Bu arada plugin çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Haritanın bir kısmı bitti sayılır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Susuzluk sistemi eklenmiştir. Ayrıca standart sivil evi tasarımımız bitti. Sizce nasıl? neler ekleyebiliriz, sizin görüşleriniz üzerinden eklenecek ve çıkarılacak şeyler seçilecek.

Ekli dosyayı görüntüle 94960

Son düzenleme:

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu discord adresi nedir?

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paylaşmak isterdim fakat forumun destek bölümünden yanıt bekliyorum. Sonrasında hemen geri dönüş yapacağım :)

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dövüşleri zarsız PVP şeklinde ve %100 Rol ? Anladım.

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rol yapmak için illa tabletop stili yapmaya gerek yok. Oyun içi tamamen rol yapılacak, rol ile zar atmayı nasıl bağdaştırıyorsun? Bu tamamen aklınıza kazınmış ilginç bir kural. Sabit fikirli olmaya gerek yok.
@mrbulut123

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rol yapmak için illa tabletop stili yapmaya gerek yok. Oyun içi tamamen rol yapılacak, rol ile zar atmayı nasıl bağdaştırıyorsun? Bu tamamen aklınıza kazınmış ilginç bir kural. Sabit fikirli olmaya gerek yok.
@mrbulut123
Şimdi şöyle hayal edelim. PVP yapılırken, kişiler jitter click ile PVP atacak, zırh giyecekler ve mantıksız olacak. Zarlar ile ise en azından şans olayımız var. Mantıksız PVP.

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısın fakat bunun önüne geçmek için stratejik gemi tasarımları var. Gemiden inmeden bile rakipleri avlayabilirsiniz. Tersanede çalışan elemanlar size yardım edecektir. Yapıcı eleştirin için teşekkürler :)

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zar ile yapmamızın sebebi de bu arada onu da belirteyim, kılıç kullanmakta iyi olmasını istiyorum oyuncuların. Burada mantık dışı bir şey tam olarak yok, filmde de iyi kılıç kullanan adam önden gidiyor. Kılıç ile çalışma yaparak iyileşebilirler. Benim asıl amacım işte bu, insanları çalışarak ustalaşmaya itmek.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zar ile yapmamızın sebebi de bu arada onu da belirteyim, kılıç kullanmakta iyi olmasını istiyorum oyuncuların. Burada mantık dışı bir şey tam olarak yok, filmde de iyi kılıç kullanan adam önden gidiyor. Kılıç ile çalışma yaparak iyileşebilirler. Benim asıl amacım işte bu, insanları çalışarak ustalaşmaya itmek.
Onu diyorum işte. Roleplay yapmaya geliyorsun, PVP'n çöp. Savaşlarda Zara alışm- Herneyse oynamayacağım büyük ihtimalle.

Wotline

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rol icabı pvp'ni oyun içinde rol yaparak, belki oyun içindeki kılıç ustalarından eğitim alarak rp ile beraber pvp de öğreneceksin. Uğraşmadan zar at geç olayı istemiyorum.