{İninal Kampanyasını Kaçırma} ÇağCraft Emek Skyblock - cagcraft.batihost.net - /hediye

BercagArdic

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
121305

Merhaba, ÇağCraft adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sizlere özgürce eğlenip, Emek Skyblock türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak yeni bir Çağ sunuyoruz. Skyblock türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!

Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.

Sizinle yeni bir Çağa adım atmak istiyoruz.
121306

Discord adresimizden ve oyun içinden birçok etkinliğe katılabilirsiniz ödüllü yarışmalar ve daha birçok etkinlik sizleri bekliyor...

Discord Adresimiz -> https://**********/hJwNwAa

Web Sitemiz -> https://cagcraft.oyna.tc/

İP adresimiz -> cagcraft.batihost.net

Serverımıza şu an 1.8 ve üstü tüm sürümlerle giriş yapabilmektesiniz ileride serverımıza oyuncularımızın isteği üzerine farklı çeşit oyun modları ve özellikler ekleyebiliriz bu demek oluyor ki ÇağCraft sadece Skyblock'a yeni bir Çağ getirmek için burada değil daha birçok şeye Yeni bir Çağ getirmek için burada.

ÇağCraft daha önceden açılmış bir sunucudur bazı sıkıntılar nedeniyle kapanmıştır ama kapanmamak üzere tekrardan açılmıştır şuanda 500kişilik bir slotumuz vardır ve kapanmamasına dair ön ödemeler yapılmış ve sizlerin karşısına çıkmıştır.

Bizim server yönetme prensibimiz saygılı bir ortamda skyblock severlerle bir araya gelmektir oyuncularımızın fikirlerine önem vermekteyiz discord adresimizde bulunan dilek öneri kanalına gelen fikirleri önerileri değerlendirip serverımız için uygun olan ve gelişimi için elimizden geleni yapmaktayız.

Serverın gelişmesi adına her gün çalışıyoruz. şu an 2 Kurucumuz 2 Rehberimiz 2 Deneme Rehberimiz var.(Eğer sizde ekibimize katılmak isterseniz sitemizdeki son yazıyı okumalısınız). Ekip olarak tüm önerileri dikkate alıp yeni eklenecek şeyleri bu doğrultuda ayarlıyoruz.Yani Serverın yolunu siz belirliyorsunuz. Aynı zamanda oyun içi sürekli etkinlik düzenleniyor.

Oyun içinde Hile kullananlara ve küfür edenlere karşı ayrıcalık tanımıyoruz. Bu oyunu her yaştan insanlar oynuyor. Herkes birbirine saygılı olmak zorunda.

şu an sunucumuzda 5 Farklı vipimiz var: VIP,Legend,Mystery,Hero ve God.

2019-06-12_20.54.41.png
2019-06-12_20.55.01.png
2019-06-12_20.55.15.png
2019-06-12_20.55.24.png
2019-06-12_20.55.29.png

Son düzenleme:

SSeriouss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu tasarımı geliştirilebilir başarılar

ByAli_Pro_PvP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw çöp oyuna girdiğim gibi EmreSprint ana bacı sövmeye başladı ben siyah şapkalıyım bela team ananı .... falan dedi şikayetçiyim ss almadım bir şey yapmadım ananın a... ddos atıcam bekle sen diyo v.s ss almadım yazık çocuğa bi eğitim verin

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Konu tasarımı aşırı zayıf lütfen acilen geliştirin.
başarılar...

AsimowHS_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
konu tasarımı kötü serverin sistemleri normal skyblock sistemleriki bu hoşuma gitti başarılar :)