Katlanılabilir Telefon?!

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

>Selamlar Forum.Gamer takipçileri,bu gün sizlere bana garip gelen bir telefonu tanıtacağım.<
Telefonumuzun markası : ZTE Axon M
Ram : 4 GB RAM
Ekran boyutu : 5,2 inç , Full HD 2 Ekran
Depolama : 64 GB Genişletilir
Kamera : 20 megapiksel
Android sürüm : 7.1.2 Nougat

Ortasındaki menteşenin yardımıyla 180° katlanabilen bu manyak telefonumuz,üç farklı ekran moduyla kullanılabiliyor.Birinci modumuzda sanki tek ekranlı telefon'muş gibi kullandığınız bu telefon ikinci modunda ise iki ekranı tek görüntüye veriyor,üçüncü modumuzda ise yani buna 'Extend' deniyor,bu modda ise cihazımız 6.75 inç boyutunda bir tablete dönüşüyor.

Şarj konusuna gelirsek bünyesinde 3180 mAh kapasiteyle sunulucak.Şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletlerinde satışa konulucak.
Bakalım bu manyak telefonumuzun fiyatı ne kadar olacak :)

Adamlar yapıyor yaa.
İyi Forumlar dilerim!
Nokia 7 Tanıtıldı!

Son düzenleme:

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Çok güzel,teknoloji buralara kadar geldi demek...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Diğer telefonlardan farklı olmasıyla beğeni kazandı. Ama böyle bir telefonu kim kullanır, bilmiyorum. Apple, Samsung, HTC gibi markalar piyasayı kasıp kavururken bu telefonun yüzüne bakmaz kimse ama seveni illa vardır.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok güzel,teknoloji buralara kadar geldi demek...
Bunları görmek güzel :) Teknolojinin önüne geçilmiyor.

Diğer telefonlardan farklı olmasıyla beğeni kazandı. Ama böyle bir telefonu kim kullanır, bilmiyorum. Apple, Samsung, HTC gibi markalar piyasayı kasıp kavururken bu telefonun yüzüne bakmaz kimse ama seveni illa vardır.
Yani haberin devamında okuduğuma göre baya seveni olmuş.İlk günden iyi bir satış yapmışlar.
Tim Cook batırdı Apple'ı.
Maalesef öyle :/

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Yenilik iyidir. İnsanlar zamanla alıştıkları telefonlardan sıkılıp yeni özellikler, yeni tasarımlar görmek isteyeceklerdir. Mesela ben, Iphone X modelini hiç beğenmedim. Neden mi? Çünkü adamlar senelerdir gelenek haline gelen özellikleri kaldırdılar. Home tuşu gitti, ekran Samsung'a benzedi vb.

Gayet başarılı bir konu olmuş.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yenilik iyidir. İnsanlar zamanla alıştıkları telefonlardan sıkılıp yeni özellikler, yeni tasarımlar görmek isteyeceklerdir. Mesela ben, Iphone X modelini hiç beğenmedim. Neden mi? Çünkü adamlar senelerdir gelenek haline gelen özellikleri kaldırdılar. Home tuşu gitti, ekran Samsung'a benzedi vb.

Gayet başarılı bir konu olmuş.
Iphone X konusunda sana katılıyorum,bir arkadaşım satın almış ve gerçekten aldığına pişman durumda.Hani aldığı telefonun parası ile elindeki telefondan 2 kat daha iyi bir telefona sahip olabilir.Gitti paracıklar :/
Değerli yorumun için teşekkür ederim!

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Iphone X konusunda sana katılıyorum,bir arkadaşım satın almış ve gerçekten aldığına pişman durumda.Hani aldığı telefonun parası ile elindeki telefondan 2 kat daha iyi bir telefona sahip olabilir.Gitti paracıklar :/
Değerli yorumun için teşekkür ederim!

Tüm bunlara ek olarak bir telefona 6-7 bin lira vermek tamamen saçmalık ve israftır. (6-7 bin lirayı 64 gb ve üzeri modeller için söyledim) Düşünsene 7 bin lira verip aldın telefonu (sadece 2 bin lirası vergi bunu da not düşeyim) ertesi gün düştü ekranı kırıldı. Garantiye yollamaya kalksan kullanıcı hatası diyecekler ve senden yeni bir telefon fiyatı kadar bir mebla isteyecekler. Yan sanayi ekranı bile 3.000 lira düşünün yani...

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tüm bunlara ek olarak bir telefona 6-7 bin lira vermek tamamen saçmalık ve israftır. (6-7 bin lirayı 64 gb ve üzeri modeller için söyledim) Düşünsene 7 bin lira verip aldın telefonu (sadece 2 bin lirası vergi bunu da not düşeyim) ertesi gün düştü ekranı kırıldı. Garantiye yollamaya kalksan kullanıcı hatası diyecekler ve senden yeni bir telefon fiyatı kadar bir mebla isteyecekler. Yan sanayi ekranı bile 3.000 lira düşünün yani...

Hayat şartları bro,gerçekten çok zor. Hani zengin ne isterse odur,zengin ölmeni ister,ölürsün.Zengin yaşamanı ister,yaşarsın.
Şöyle bir örnek vereyim sana mesela ;
Bir kilo havyar 120 ₺, 50 mermi ise 20 ₺.Zenginler öyle istediği için,fakirler birbirini öldürüyor @Gutenberg 'cim. İstersen bu konuyu kahvaltıdan sonra tartışabiliriz.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayat şartları bro,gerçekten çok zor. Hani zengin ne isterse odur,zengin ölmeni ister,ölürsün.Zengin yaşamanı ister,yaşarsın.
Şöyle bir örnek vereyim sana mesela ;
Bir kilo havyar 120 ₺, 50 mermi ise 20 ₺.Zenginler öyle istediği için,fakirler birbirini öldürüyor @Gutenberg 'cim. İstersen bu konuyu kahvaltıdan sonra tartışabiliriz.

Zaten bugün baktığımızda, en köklü Yahudi ailelerinin ve diğer birçok zenginin savaşı finanse ederek zengin oldukları görülmekte. En karlı işlerden biri savaş finansörlüğü, diğeri ise din tüccarlığıdır.

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla ben telefona katlanıyorum.
Katlanılabilir telefon değil katlanabilir telefon olacaktı galiba :(

Ben de bir hikaye falan var diye girdim başlığı görünce

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Açıkcası güzel duruyor telefon fakat kırılmaya karşı ne gibi önlemler olacak bilmiyorum. Bir ebeveynin çocuğu tutup ikiye böldüğünde telefon kullanılamaz hale gelebilir. Bunun için büyük bir önlem alınması gerekiyor. Ama fikir ve duruş açısından güzel duruyor. Başarılı...

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açıkcası güzel duruyor telefon fakat kırılmaya karşı ne gibi önlemler olacak bilmiyorum. Bir ebeveynin çocuğu tutup ikiye böldüğünde telefon kullanılamaz hale gelebilir. Bunun için büyük bir önlem alınması gerekiyor. Ama fikir ve duruş açısından güzel duruyor. Başarılı...
Öncelikle bu değerli yorumun için teşekkür ederim @Bycakr . Öncelikle düzeltmek isterim ki kaplamasını Titanyum ile yapmışlar.Bu kırılmasını engeller mi bilemem.Ancak başarılı bir telefon olduğundan hemfikiriz.