• Merhaba Ziyaretçi! Yeni yılda, başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve başarı diliyoruz.

KAYIZER Rezilliği

ByNeelsTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, saldırı çıkışını müşterimiz yapsaydı bu konuda problem olmazdı bu şekilde bir yol izleyebilirdik.
Müşterimizin sunucusuna "plugin paketi" yükleme vaadiyle erişim sağlayan namıdeğer şu an bu konuyu açan arkadaş farklı firmalara vds erişimi olduğu süreçte saldırı yapıyor ve biz derdiniz ne diye sorduğumuzda da birçok hakaret ve argo kelimeler ile karşılaşıyoruz, devamında ise müşterimiz mağdur olmaması adına müşterimizi devre dışı bırakıyoruz ve normal bir şekilde görüşüyoruz fakat artık ailevi ve şahsımıza yapılan hakaretler bizzat videodaki argo kullanan kişi yani Doğaç beyin uzun süreli uyarılarına rağmen devam edince kendiside haklı olarak sinirlendi ve küfür etti. Şahıs bizden hiçbir şekilde hizmet veya ürün satın almadı, ticari açıdan hiçbir anlaşmamız veya devir daimimiz yoktur. Şahıs müşterimizi kandırarak hizmetine el koydu ve diğer firmalara saldırı çıkışı yaptı.
Ölmekten güldüm
Neyse konuya geçelim.

Ben ortada bir sürü kanıt sunmuşum ve bunu da herkes görmüş. Sizin burada bir kanıtınız olmadan bana bunları demeniz resmen İFTİRA'dır ve İFTİRA'nin cezası 4 yıl kadar hapise çıkabiliyor. Bunu bilmeniz gerek. Benim elimde konuşmanın en BAŞINDAN en SONUNA kadar sesli video kaydı mevcut. Sizin elinizde ne var? Durun, durun ben söyleyeyim! Sizin elinizde olan aşağıda ki yeşil alanda kine benzer bir ekran görüntüsü!
IMG_20201226_212337.jpg

Yukarıda ki bir mesajda @AnadoluHost un yazdıklarına katılıyorum. "Log dosyası" sunun sizde.
Müşterinizin cihazında hiçbir şekilde saldırı işlemi yapmadım, yapmam!