• rabisu

Hytale Türkiye

İstek kendim ve kendi sunucum için Lobi plugin paketi toplamak istiyorum !

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
arkadaşlar sunucum ve kendim için lobi plugin paketi toplamak istiyorum
daha önce lobi paketi yapmadım
bilgim yok

obi 1.8.8 temeli olucak

bana yardımcı olurmusunuz

lobide hangi pluginler olmalı
hangi eğlence pluginleri olmalı
veya bu lobi coin sistemini nasıl yaparım
craftrise sunucusundaki gibi
uçan balonlar vb nasıl yaparım

önerdiginiz pluginleri yazarsanız sevinirim
yada destek olmak isteyen yardımcı olmak isteyen varsa
discord ID: ZorGム#4872

Natrotm

Demir Madencisi
Cesaret
Ruh Hali
Buraya tıklayarak forumdaki eklenti paketlerini görebilirsin, bulduğun lobilerden ilham alarak kendi paketini oluşturman daha iyi olucak, ne yazık ki ülkemizde ezbere alıştırılmış her şey insanlar biraz araştırsa bulucak. O yüzden her şeyi hazır beklememen daha iyi olur, başarılar dilerim.

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Buraya tıklayarak forumdaki eklenti paketlerini görebilirsin, bulduğun lobilerden ilham alarak kendi paketini oluşturman daha iyi olucak, ne yazık ki ülkemizde ezbere alıştırılmış her şey insanlar biraz araştırsa bulucak. O yüzden her şeyi hazır beklememen daha iyi olur, başarılar dilerim.
aksine hazır beklemiyorum
yukarda istedigim pluginlerden cok var hangisi iyi bilemedim bir nevi ondan açtım bu arada forumdaki lobi paketleri birbirinden cogaltılma gibi hepsinde aynı şeyler var emoji plugini jet sistemi vb

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Satılık çalışmalardaki satış konumuza girin. Discord adresimize girip topluluk sunucumuzdan ÜCRETSİZ bir şekilde yardım alabilirsiniz.

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Satılık çalışmalardaki satış konumuza girin. Discord adresimize girip topluluk sunucumuzdan ÜCRETSİZ bir şekilde yardım alabilirsiniz.
Teşekkür ederim gelecegim bilgi toplamak icin şuanki konu kapandı kendi paketimi topladım :) discord sunucunuza geliyorum hemen adım ZorG