Keyubu,Anadoluhost,Anksoft 1 hafta kullandım ve olanlar

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere @Keyubu @AnadoluHost ve @anksoft kullanırken yaşanan olaylardan bahsedeceğim.
İlk olarak Anadoluhost kullandık

]Anadoluhost diğer firmalardan farklı olarak bizlere ryzen 5900x verdi.Makineleri efsane yani tek kelimeyle efsane ben bu kadar iyi bir sistem görmedim.Ama bu serüven 1 hafta sürdü sebebi şu:Bir arkadaş farklı bir makineden discord bot tarzı bir şey yapıyormuş tam anlamadım bu da internetin 5 saniyelik kesilip gelmesine neden oluyormuş.Bu durum yüzünden bizim sunucudaki oyuncular günde 2-3 defa atılıyordu.Kendileri direk olarak bizlere para iadesi yaptı ve bir tarihten sonra kendi kabinlerine geçeceği bu sorunun düzeleceğini söylediler.
Biz para iadesini aldıktan sonra keyubuya geçtik

keyubuda 1 hafta içerisinde yaşanan olaylar:
Lag,ping sorunu olmadı ama 1 haftada 3 gün boyunca kesintiler oldu bunlar 3.gün 15 dakika 4. gün 7 dakika 5. gün 7 dakika olacak şekilde
bizlerde iade talep ettik ve onlarada teşekkürler para iademizi yaptılar.

Şimdi anksoft ve bir kaç problem mevcut.
1-Web scriptlerinde zaman problemi var.Oyuncular oyun içerisinde kayıt olunca 56 yıl önce kayıt olundu diyor.
2-Oyuncular ödeme yapmak isterse paytr gibi şirketlerle anlaşma yapmanız lazım çünkü anksoftun kendi sistemi bakımda.Baktığımda uzun süreden beri bakımdaymış.
3.web scriptinde uyarı mesajlarında bir kaç problem var.
Tickete cevapları hızlı ama bir sorun oluştuğunda diğer firmalar gibi iade yapamayacaklarını belirttiler.

Benim tercihim ne olacak:
Anadoluhostun ticket cevap hızları ,web script tasarımı,Çok iyi sistemleri ve yeni kabine geçeceklerinde daha iyi olacağını düşündüğüm için
1.16 için açılacak sunucumda anadoluhostu tercih edeceğim.

@AnadoluHost
@Keyubu
@anksoft
herhangi bir firma konuyu kaldırmamı isterse kaldırabilirim.Burada amacım firmayı kötülemek değil
satın alım yapacaklarında neler yaşanabileceğini göstermek

Son düzenleme:

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
wq.PNG

Son düzenleme:

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@anksoft 56 yıl problemi bizim authme configinden kaynaklandığını söyledi bu yüzden kusura bakmasınlar

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir konu olmuş.:1:
@AnadoluHost'un sahibini azda olsa tanıyorum ve gerçekten iyi yerlere geleceğine inandığım bir hosting.

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende beğeniyorum anadoluyu duyduklarımdan ibaret sadece .

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kendi kabinimize geçme aşamasındayız , epeyde makine ekleyeceğim stoklara.Henüz veri merkezine makineleri taşıyamadık.
Bizde tek sorun "başkalarına saldırı çıkan" müşterilerin yarattığı problemlerdi.

Saldırı çıkışı yapan müşteri kılığındaki art niyetli insanlar
Farkında olmadan saldırı çıkışı yapanlar:
Örn: PUBG hesaplarını hacklemeye çalışmak için program indiren ve zombi ağına kendini düşüren müşteri
Test VDS talep edip saldırı çıkanlar (SMS onay getirmek zorunda kaldık)
Kabini paylaştığımız diğer firmaların müşterilerinin çıktığı saldırılar.
Bunlar en ufak şekilde yaşandığında bütün müşterileri etkiliyordu. Saldırı alıp engellemesi kolay ama kaleyi içerden yıkanlardan muzdariptik. O sorunuda ek cihazlarla ve kendi kabinimize geçerek çözüyoruz. Kazancımız arttıkça makine+kabin stoklarını ve koruma seviyesini EN İYİ olana dek arttırmaya gayret edeceğiz.
3d32c756-e4c7-415b-b7ed-24b44d85add0.jpg
Buna ek olarak:
Takımlara sponsorluk
AnadoluHost ödeme sistemi ve daha gelişmiş webscript + pl paketleri
Discord üzerinden düzenli çekilişler
Kendi topluluğumuzu oluşturursakta Cuma akşamları Twitch üstünden canlı çekilişler
düşünüyorum.
Birazda R10 kurumsallara yoğunlaşacağım-Dell/HP sunucuları o sebeple aldım.Tabi 1.8 sunucularada Ryzen 5 dedicated muadili olarak verecekte birşeyim olsun dedim. Kurumsal/Oyun hangisine yönelik ilgi artarsa onun üzerine gitmeyi düşünüyorum.Bugüne kadar 1.5 senedir ciddi bir şikayet konusu / husumet yaşamadan geldik. Haklı yere kötü konuşan arkamızdan, bulamazsınız. Kısmet bakalım umarım böyle devam ederiz.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi kabinimize geçme aşamasındayız , epeyde makine ekleyeceğim stoklara.Henüz veri merkezine makineleri taşıyamadık.
Bizde tek sorun "başkalarına saldırı çıkan" müşterilerin yarattığı problemlerdi.

Saldırı çıkışı yapan müşteri kılığındaki art niyetli insanlar
Farkında olmadan saldırı çıkışı yapanlar:
Örn: PUBG hesaplarını hacklemeye çalışmak için program indiren ve zombi ağına kendini düşüren müşteri
Test VDS talep edip saldırı çıkanlar (SMS onay getirmek zorunda kaldık)
Kabini paylaştığımız diğer firmaların müşterilerinin çıktığı saldırılar.
Bunlar en ufak şekilde yaşandığında bütün müşterileri etkiliyordu. Saldırı alıp engellemesi kolay ama kaleyi içerden yıkanlardan muzdariptik. O sorunuda ek cihazlarla ve kendi kabinimize geçerek çözüyoruz. Kazancımız arttıkça makine+kabin stoklarını ve koruma seviyesini EN İYİ olana dek arttırmaya gayret edeceğiz. Ekli dosyayı görüntüle 199798Buna ek olarak:
Takımlara sponsorluk
AnadoluHost ödeme sistemi ve daha gelişmiş webscript + pl paketleri
Discord üzerinden düzenli çekilişler
Kendi topluluğumuzu oluşturursakta Cuma akşamları Twitch üstünden canlı çekilişler
düşünüyorum.
Birazda R10 kurumsallara yoğunlaşacağım-Dell/HP sunucuları o sebeple aldım.Tabi 1.8 sunucularada Ryzen 5 dedicated muadili olarak verecekte birşeyim olsun dedim. Kurumsal/Oyun hangisine yönelik ilgi artarsa onun üzerine gitmeyi düşünüyorum.Bugüne kadar 1.5 senedir ciddi bir şikayet konusu / husumet yaşamadan geldik. Haklı yere kötü konuşan arkamızdan, bulamazsınız. Kısmet bakalım umarım böyle devam ederiz.
Sizin gibi firma bulmak cidden zor.İnşallah işlerniz hayırlı bir şekilde gider.

ZyratosNetwork

getIftarVaktiLocation();
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence hoş konu olmuş ben şu an ank kullanıyorum webscriptinde hatalar var, fakat benden kaynaklıydı düzeltince fişşşek 19.99 tps 100 oyuncu

OzanCaglar

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AnadoluHost bir süre kullandım ve koruma, fiyat-performans konusunda gerçekten üst düzey. Tek yaşadığım sorun yukarıda anlatıldığı gibi saldırı çıkışlarında olan çökmeler ama onların da çözüleceğini söylemiş @AnadoluHost . Eğer çözülürse hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz diyebilirim.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AnadoluHost bir süre kullandım ve koruma, fiyat-performans konusunda gerçekten üst düzey. Tek yaşadığım sorun yukarıda anlatıldığı gibi saldırı çıkışlarında olan çökmeler ama onların da çözüleceğini söylemiş @AnadoluHost . Eğer çözülürse hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz diyebilirim.
Katılıyorum +1