Keyubu İhmalkârlık ve Güvenilirsizliği

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keyubunun 1 gün sonra teslim edeceğim diyip teslim etmemesi bir kusur olabilir fakat sizin de alacağınızı söylediğiniz makineyi sonradan değiştirmeniz de bir kusur. Şahsen ben keyubunun sahiplerini sevmediğimden ötürü burada keyubuya epey sallamayı çok istiyorum fakat hak hukuk meselelerinde duyguları bir kenara bırakmak, gerçekçi bakmak lazım. Siz harika bir müşteri değilmişsiniz harika bir hizmeti hak etmemişsiniz. Ben burada rudde'ye katılıyorum fakat ben de 1600tl gibi bir yatırım yapsam muhtemelen bu paranın nereye gittiğini sormak isterdim(ve usülde hata yapardım).

Ortada siyah beyaz yok yalnızca gri var.
Sonradan değişim olayında karşılıklı anlaşıp beklemeye başladık, bu beklenen sürenin dışına çıkıldığında tekrardan bir hafta bekledik fakat durum ortada. Konuşmaları okuyarak zaten görebilirsiniz. Hukuk kuralları çerçevesinde haklı olduğumuzu düşünüyoruz. Firmanın bize verdiği sözler ve bunları tutmadığını görüntüleyebiliyoruz. Birçok firma ile çalıştık fakat ilk defa böyle bir firma gördüm. Sorun belirttiğimizde "xxx craftda kapalı bak" diyebilecek ne yaşadılar bilmiyorum. Tabi yalnızca bunlar da değil, şeffaflıktan yoksun bir şirket. Yalanlar ile hatalarını örtmeye çalışıyorlar.

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keyubu tarafından geri ödememizi aldığımız için ekran görüntülerini kaldırdık.

Son düzenleme:

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Desteğe verdiğimiz cevaplar yanıtlanmıyor ve direkt kapatılıyor.

Mollun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Geçmiş Olsun Umarım en kısa zamanda paranız geri gelir lag sizden kaynaklı sandık

MertJP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmiş olsun maalasef ki biz'de düştük hataya.

Yedlix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmiş olsun

anlootr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklı olabilirsiniz ama Allah'a hakaret edebilme ihtimali huyunuzu keşke bu kadar belli etmeseniz.

Son düzenleme:

Oyunzor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keyubu tarafından geri ödememizi aldığımız için ekran görüntülerini kaldırdık.