KEYUBU Şirketine sallayan ByNeels beni nasıl dolandırdı ? Oynat bakalım.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Parayı gönderme açıklaması "Anan"

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ekran görüntüsünde olan konuşmaların kendi hesabım olmadığını veya şop olduğunu belirtmek isterim. Sizi engellediğim ve +25 müşterimin olduğu Game Shop Discord sunucusundan banladığım doğrudur. Bunun sebebi ise özel mesaj yoluyla bana spam yapmanız ve Game Shop Discord sunucusunda ki müşterilerime ve üyelerime "dolandırıcı" gibi kelimeler kullanarak beni kötülemeye çalışmanızdır.
İnanmayan var ise hesabımdan arkadaşla olan konuşmaları ekran paylaşımı yoluyla paylaşabilirim.
Ek olarak diğer müşterilerimden bilgi alabilirsiniz.

Yalnız o değilde çok iyi dolandırmışmışım:yıkıl:
her konuda yaygara koparan sen bunu da yaparsın. hadi hesabın çalındı, çalınmasa sen onu 100₺ diye 4-5 kişiye satar daha büyük dolandırıcılık yaparsın. sana güven olmaz çek git bu piyasadan kimse istemiyor seni.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
her konuda yaygara koparan sen bunu da yaparsın. hadi hesabın çalındı, çalınmasa sen onu 100₺ diye 4-5 kişiye satar daha büyük dolandırıcılık yaparsın. sana güven olmaz çek git bu piyasadan kimse istemiyor seni.
Haklısın (:

Creeperiloji

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
4
Bu çocuk cidden kendini ufak paralar için satıyor ya ona gülüyorum keşke az biraz kalıbının adamı olsan Burak birkaç küçük çocuğu premiumlarla sevindirip sonrasında parasını alıyorsun para ihtiyacın mı var? Bunu belirt forum halkı olarak ihtiyacını giderelim. Dolandırıp Shop demek ne başka yalan düşün inandırıcı olsun.

ByNeelsTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu çocuk cidden kendini ufak paralar için satıyor ya ona gülüyorum keşke az biraz kalıbının adamı olsan Burak birkaç küçük çocuğu premiumlarla sevindirip sonrasında parasını alıyorsun para ihtiyacın mı var? Bunu belirt forum halkı olarak ihtiyacını giderelim. Dolandırıp Shop demek ne başka yalan düşün inandırıcı olsun.
S ve kadim dostu j

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir hosting bu konuda somut bir adım atmış
1613282320747.png

KAYIZER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1614800439469.png

Arkadaşın daha fazla kişiye mağduriyet yaşatmaması adına elimizden geleni yapıyoruz.
Belgede Sahtecilik
Faturasız hizmet satışı
Vergi kaçırma
Kişisel fotoğraflarımızın iznimiz dışında paylaşılması
Özel bilgilerimizin iznimiz dışında paylaşılması
Ses kayıtlarımızın iznimiz dışında alınması
Vesaire vesaire vesaire.

Kimseye bu tarz bir durum yaşatmak istemezdik arkadaşımız belli ki yaş olarak küçük fakat maalesef ki bu duruma birisi dur demediği sürece bu tarz durumlar yaşanmaya devam edecektir.

İnsanların birbirlerini bu kadar kolay bir şekilde dolandıramayacağını birilerinin artık göstermesi gerekiyor. Dava sonucunda tahminimizce dava kamu davasına dönecek ve biz herhangi bir şekilde tazminat almayacağız yani maddi konuda avukatlarımızın dediğince kendisini zarara uğratamayacağız. Maddiyat bizim için önemli değil önemli olan insanlıktır bugün yapılan bir yanlış her gün karşısına maalesef ki çıkacaktır.

Unutmayın açılan dava ne kadar küçük olursa olsun ileride tüm iş başvuruları, kamu işleri, özel sektör gibi sektörler de bir başvuru yapmaya kalktığında önüne çıkacaktır.
İnsanları dolandırmak kolay olabilir ama sonucuna katlanabilecek misiniz?

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 192940
Arkadaşın daha fazla kişiye mağduriyet yaşatmaması adına elimizden geleni yapıyoruz.
Belgede Sahtecilik
Faturasız hizmet satışı
Vergi kaçırma
Kişisel fotoğraflarımızın iznimiz dışında paylaşılması
Özel bilgilerimizin iznimiz dışında paylaşılması
Ses kayıtlarımızın iznimiz dışında alınması
Vesaire vesaire vesaire.

Kimseye bu tarz bir durum yaşatmak istemezdik arkadaşımız belli ki yaş olarak küçük fakat maalesef ki bu duruma birisi dur demediği sürece bu tarz durumlar yaşanmaya devam edecektir.

İnsanların birbirlerini bu kadar kolay bir şekilde dolandıramayacağını birilerinin artık göstermesi gerekiyor. Dava sonucunda tahminimizce dava kamu davasına dönecek ve biz herhangi bir şekilde tazminat almayacağız yani maddi konuda avukatlarımızın dediğince kendisini zarara uğratamayacağız. Maddiyat bizim için önemli değil önemli olan insanlıktır bugün yapılan bir yanlış her gün karşısına maalesef ki çıkacaktır.

Unutmayın açılan dava ne kadar küçük olursa olsun ileride tüm iş başvuruları, kamu işleri, özel sektör gibi sektörler de bir başvuru yapmaya kalktığında önüne çıkacaktır.
İnsanları dolandırmak kolay olabilir ama sonucuna katlanabilecek misiniz?
en doğrusunu yapmışsınız