KEYUBU Sorunsalı

ByNeelsTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Byneels burdan sana sesleniyorum İlk başta acaba neden sorun yaşamış diye düşünüyordum ama senin forumda dolandırıcılık olaylarını gördüm ve DC de tanıdığım çoğu kişide seni bu şekilde tanımlıyor bu konuda bir sözün varmı peki ne diyelim??? Burda Keyubuyu kötülemeye çalışıyorsun Dava açacam diyorsun forumda SS lerin var sende dikkat et (tehdit etmiyorum beni ilgilendirmez senin naptigin)
Düzgün bir şekilde sorduğunuz için size açıklamaya yapacağım.
Discord üzerinde Allah'a ve Şehitlerimize hakaret eden gurur ve namus yoklusu bir kaç şahıs adımı kötüye çıkarmaya çalışıyor ve artık bu durumlardan bıktığım için Discord'da ki herşeyimi Şahingöz isimli arkadaş devrettim ve Discord'u bırakacağım.
Son zamanlarda artan karalama kampanyaları ve denemeleri de benimde canımı çok sıkmaya başladı ve artık uğraşacak zamanım kalmadı.

Ek olarak forumda açılan dolandırıcılık konusuna gelirsek, konunun altına savunmamı yaptım ve forum yöneticileri ile iletişime geçip konuyu kaldırmak için elimden geleni yapacağım.
Zaten Discord üzerinde 25'den fazla müşterim, 80'den fazla siparişim ve 560'den fazla karşılıksız sevindirdiğim insan var.

Son olarak Keyubu Sorunsalı konusuna gelirsek, evet haksız olduğum yönler olabilir lakin bu tamamen haksız olduğum anlamına gelmez. 1.5 - 2 yıldır Türk Hosting'lerini Minecraft sunucum için kullanmaktayım. Tabii daha önce ve şu an çalıştığım Hosting'lerle de sorunlar yaşadım ve bu yüzden Türk Hosting'lerinden çekilme kararını düşünmekteyim veya bir dostumun açacağı Hosting ile çalışacağım.
Ayrıca yaşadığım sorunların genel sebebi ise hakkımı çok fazla savunmam ve küçük bir şeyi bile önemli bir şeymiş gibi büyütmemdir.
Küçük bir konuyu bile bu kadar büyütmemin sebebi ise şirketlerin ve/veya şirket yöneticilerinin kendine çeki düzen vermes gerektiğini anlamasıdır.

Başka sormak istediğin bir şey var ise Discord'da herşeyimi devrettiğim Şahingöz#0001 işimi arkadaşa ulaşabilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimle...

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Fazla anlamadım ama DDOS için sunucun güçsüz galiba?