Keyubu'dan Minecraft Sunucusu Aldım Fakat 2-3 Saattir Beklemede.

AZNoHaxYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle selamlar arkadaşlar, 2-3 saat önce Keyubu'dan Minecraft sunucusu aldım. Fakat 2-3 saattir beklemede takılı kalmış durumda? Bunun çözümünü söylerseniz çok mutlu olurum.
Bu arada Keyubu'da sunucuya nasıl plugin yüklüyoruz?

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Paranı geri alabiliyorsan al ve deploys.io kullan :dost: Alamıyorsan da kullan gerçi

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamlar arkadaşlar, 2-3 saat önce Keyubu'dan Minecraft sunucusu aldım. Fakat 2-3 saattir beklemede takılı kalmış durumda? Bunun çözümünü söylerseniz çok mutlu olurum.
Bu arada Keyubu'da sunucuya nasıl plugin yüklüyoruz?

Aldığın sunucuyu sana 24 saatte de teslim edebilirler 48 saatte de. İllaki 2-3 saat içerisinde teslim edecekler diye bir şey yok.

Sunucuya'da filezilla gibi araçlar sayesinde plugin yükleyebilirsin. Ya da eğer windows makine sipariş ettiysen uzak masaüstü ile bağlanıp direk copy paste yöntemi ile de plugin yükleyebilirsin.

AZNoHaxYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aldığın sunucuyu sana 24 saatte de teslim edebilirler 48 saatte de. İllaki 2-3 saat içerisinde teslim edecekler diye bir şey yok.

Sunucuya'da filezilla gibi araçlar sayesinde plugin yükleyebilirsin. Ya da eğer windows makine sipariş ettiysen uzak masaüstü ile bağlanıp direk copy paste yöntemi ile de plugin yükleyebilirsin.
Cevabın için teşekkürler. Windows makine sipariş ettiğim için uzak masaüstü ile deneyeceğim.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
buraya konu açmak yerine adamlara ticket açabilirsin bu nasıl fikir? şaşırtıcı değil mi :D