YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

abaküs yayınlarının kitabı olan KimKorkarJava'dan kitabını okumaya başlamıştım.
hergün 3 konu okuyorum kitapta 215 örnek kod,568 sayfa,8 başlık,36 konu,1 video destek eğitim seti bulunmakta.
bu video destek eğitim seti ne diye soracak olursanız.
öncelikle kimkorkarjavadan.com sitesine giriyoruz. Ardından kayıt oluyoruz ve videolu eğitim setimize erişim sağlıyoruz
tüm videolu eğitim set kodları kitabın son sayfasında yer alır. Ve videolu eğitim setinde 11 başlık bulunmaktadır.Kitabı tavsiye ediyorum benim gibi yeni başlayanlar için ideal bir kitap. Ayrıca abaküs yayınlarının çoğu kodlama dili için kitabı bulunmakta. C++ phyton php html vb. Peki bu abaküs yayınlarının çıkardığı tek java kitabımı ? hayır. Java için daha birçok kitapları bulunmakta
konumu okuduğunuz için teşekkürler

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DIO

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Hocam o yayını bilmemde, kodlabın güzel yayınları mevcut. Daha kaliteli gibi duruyor, bende HTML serisi vardı komple güzeldi işe yarıyor. Denemekde fayda görüyorum.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam o yayını bilmemde, kodlabın güzel yayınları mevcut. Daha kaliteli gibi duruyor, bende HTML serisi vardı komple güzeldi işe yarıyor. Denemekde fayda görüyorum.
abaküsün java kitaplarını bitirir bitirmez araştıracağım,Teşekkürler ! :)

Vertex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kodlabın kitabı var bende, java kitabı
almanı tavsiye etmiyorum, pişmanım.
kitaptan öğrenmen zor gerçekten, yabancı kaynaklardan öğrenmek daha iyi oluyor emin olabilirsin ki
(çok istiyorsan ucuza bırakabilirim kitabı :D)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kodlabın kitabı var bende, java kitabı
almanı tavsiye etmiyorum, pişmanım.
kitaptan öğrenmen zor gerçekten, yabancı kaynaklardan öğrenmek daha iyi oluyor emin olabilirsin ki
(çok istiyorsan ucuza bırakabilirim kitabı :D)
Şahsen bu kitabı okuduktan sonra java kodlamalarıma daha kolay bir şekilde devam ettim.Sizde durum en bilemem ama :D

Son düzenleme:

coatofred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eğer sadece orijinal dilinde oracle'ın dokümanlarını okuyarak java öğrenemiyorsan işte asıl o zaman "kork java'dan!" zira sadece java bilmek bir işe yaramıyor. ileride bir gün proje geliştirmeye başlayacağın zaman sıra ingilizce doküman karıştırmaya gelince onun da kitabını, videosunu arayacaksın. bu konuyu açan ve java'nın artık kendisine kolay geldiğini (!) söyleyen arkadaşımızın proje yönetimini geç, hayatında herhangi bir "java build tool"unu dahi kullanmak değil; bilmediğinin garantisini sizlere verebilirim ki artık java dediğimiz yazılım dilinin muhtemelen sadece kitapta gördüğünden ibaret olduğunu sanıyor. hem ona, hem size önerim eğer adam akıllı öğrenecekseniz kitap veya video değil orijinal dokümanı okumanız olacaktır. Bu dokümanı okuyacak donanıma (dil, teorik bilgi) sahip olmadığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken şey alternatif öğrenme yollarına başvurmaktan ziyade bu donanımı edinmek olacaktır.

https://docs.oracle.com/javase/tutorial/

Son düzenleme:

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğer sadece orijinal dilinde oracle'ın dokümanlarını okuyarak java öğrenemiyorsan işte asıl o zaman "kork java'dan" zira sadece java bilmek bir işe yaramıyor. ileride bir gün proje geliştirmeye başlayacağın zaman sıra ingilizce doküman karıştırmaya gelince onun da kitabını, videosunu arayacaksın. bu konuyu açan ve java'nın artık kendisine kolay geldiğini (!) söyleyen arkadaşımızın proje yönetimini geç, hayatında herhangi bir "java build tool"unu dahi kullanmak değil; bilmediğinin garantisini sizlere verebilirim ki artık java dediğimiz yazılım dilinin muhtemelen sadece kitapta gördüğünden ibaret olduğunu sanıyor. hem ona, hem size önerim eğer adam akıllı öğrenecekseniz kitap veya video değil orijinal dokümanı okumanız olacaktır. Bu dokümanı okuyacak donanıma (dil, teorik bilgi) sahip olmadığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken şey alternatif öğrenme yollarına başvurmaktan ziyade bu donanımı edinmek olacaktır.

https://docs.oracle.com/javase/tutorial/
yav artık benimmi anlatım bozukluğum var sizmi anlamıyorsunuz
kitabın adı kim korkar javadan
kitabı okumaktayım ve daha kolay kodlama yapıyorum (başlangıç düzeyindeyim)