King.Batihost.Net | OPSkyblock ve Emek Skyblock Sunucusu +30 Aktif Oyuncu 20 GB RAM | 3 Aydır Açık | ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly )

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ulen kskfkskfskfskfksfs akşam akşam güldürdün helal olsun. "Başka sunucularda görülmemiş sistemler" :yıkıl

Cidden sunucundaki sistemler aternostan yapılanlardan daha berbat. Böyle sistemleri yapmak için ne içtiniz merak ediyorum. Keşke vanilla hiçbir plugin olmasaydı daha güzel olurdu... Sana önerim sunucu reklamı yapmayın çünkü yapamayıyorsun WQEWEQWEQWEQweq

(Bu yazı ciddi bir kafayla yazılmamıştır)

JockMonB1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ulen kskfkskfskfskfksfs akşam akşam güldürdün helal olsun. "Başka sunucularda görülmemiş sistemler" :yıkıl

Cidden sunucundaki sistemler aternostan yapılanlardan daha berbat. Böyle sistemleri yapmak için ne içtiniz merak ediyorum. Keşke vanilla hiçbir plugin olmasaydı daha güzel olurdu... Sana önerim sunucu reklamı yapmayın çünkü yapamayıyorsun WQEWEQWEQWEQweq

(Bu yazı ciddi bir kafayla yazılmamıştır)
WQEEEEEEQEQWEWQEQWEQWEQWEWQEQWEQW KRİZ GİRDİ

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adam youtuber diye kıskançlığınızdan kuduruyorsunuz kudurmaya devam edin, adamın kaybedeceği bir şey yok zaten sizin düşüklüğünüz

Bide bu kişi "yutuburmuymuş" kskfksfkskfskfksfk... Eminim kitlesi 10 yaşındaki hile açan minecraftçılara aittir :DDDDDD

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
en azından onu insan yerine koyan kitlesi var sizin gibi yorumlarda ergen davranmıyorlar
Niye bu türklerde herkes birbirine giriyor? Başka sunucu lar forumlara girdim hiç böyle şeyler yok?

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence bir konu tasarımı yaptırırsan daha fazla oyuncuya hitap edersin. :stonks:

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
"Böylesi görülmedi" yazısını bol bol gördük merak etmeyin.

TalhaaHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Böyle bir sunucu görülmedi" çok abartılı ve yanlış insan çekme yöntemi xd

selcukwashere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Gerçek lobi mapinizi beğendim.(ama fırlatma sistemi çalışmıyor :D) Başarılar.