Kısa Minecraft Korku Filmi

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mekanın Yapımı v.s Herşeyinde emek var eleştirilerinizi bekliyorum
:creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:
:creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-) Konu yeri yanlış.
2-) Map kötü.
3-) Ses efektleri çok gereksiz kullanılmış.
4-) Saçma saçma kafa sallama hareketleri vs. yapılmış.

Puanım:
3/10

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herşeyde emek var ama bişeye emek vermen onu güzel yapmıyor ama kira'nin ağlayışını tekrar duyduğum iyi oldu .d

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1-) Konu yeri yanlış.
2-) Map kötü.
3-) Ses efektleri çok gereksiz kullanılmış.
4-) Saçma saçma kafa sallama hareketleri vs. yapılmış.

Puanım:
3/10
Teşekkür ederim :)

herşeyde emek var ama bişeye emek vermen onu güzel yapmıyor ama kira'nin ağlayışını tekrar duyduğum iyi oldu .d
Aşırı acemi olduğumdan dolayı evet zorlayıcı oluyo sadece beni anlayan biri olabilir demek istedim Şey o sesi creepypastaland oyunundan laughing jack in sesi oldugunu sanıyordum sonradan anladım death note deki lightin ağlayışı olduğunu :D Teşekkür ederim

ufuktoo2005

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben sevdim ama birazda eleştirilere bakıp hatalarınızı düzeltirseniz güzel şeyler yapabilirsiniz

ByProPlayer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HATA: İlk olarak efektler ve ses düzeyleri gereksiz ve yanlış yapılmış
HATA / ÖNERİ: Bence Shader, TexturePack Kullanmalısın Aksi Halde Pek İnandırıcı Olmuyor derinlik katmıyor
HATA: İnsan Ne Olduğunu Anlamıyor daha açık bir hikaye, gerekirse hikayeyi sesli anlatım.
ÖNERİ: Bence Ayrı Bir Kameraman ile daha sinematik çekimler yapabilirsin