Kişilik Zıttınızı Oluşturun!

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba,

Aklıma gelen ilginç bir fikri konuya dönüştürmek istedim. Bu konu altında kendi kişiliğinize (Fiziksel görünüşünüzü de dahil edebilirsiniz.) tamamen zıt birini oluşturun. O kişiyle rahatça anlaşabilir miydiniz? Yoksa o kişi can düşmanınız mı olurdu? Sizden daha avantajlı biri mi? Bunların cevaplarını burada alabilme imkanımız olabilir. Aynı zamanda aklınıza gelen kişilerin de kişilik zıtlarını oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin! B)

Başlıyorum:

Kısa boylu hafif şişman biri. Gözlüksüz. Aptal ama bir o kadar da sevilen birisi. Arkadaş ortamlarında ona sorulmadan hiçbir şey yapılmaz ama biir iyilik yaptığı zaman anında başa kakmak için fırsat arar. Cimridir ve harcamaktan da nefret eder. Kalabalık ortamları çok sevdiği gibi sporlardan ve oyunlardan da nefret eder. Yabancılarla hemen kaynaşıp konuşabilir. Yabancı dil öğrenmeyi sevmez. Kandan asla korkmaz ama biyolojiden çok matematiği sever hem de deli gibi. Sayılarla arası oldukça iyidir. Çalışmayı sever ama başarısızdır. İnsanlara içten bir şekilde güvenir ama yalancıdır.

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burada senin zit kisiliginini mi elestirecegiz yoksa kendi zit kisiligimizimi yazacagiz ?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burada senin zit kisiliginini mi elestirecegiz yoksa kendi zit kisiligimizimi yazacagiz ?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kendi zıt kişiliğini yazacaksın. Nasıl biri olacağını, anlaşıp anlaşamayacağını vs.

Eğer bir arkadaşın varsa onun zıt kişiliğini de yazabilirsin. B)[DOUBLEPOST=1427813587,1427813483][/DOUBLEPOST]
Şimdi sen bunu tersini düşünerek yazdıysan bu konuyu da tersinin açması gerekiyor, o zaman sen ters sen misin* :(

İyi bir yere değindin. Tersimi öldürdüm, konuya devam.

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı dizilerden nefret ederim, en nefret ettiğim yabancı dizi how i met your mother dır, matematik dersine bayılırım, ingilizce dersinden nefret ederim,ders çalışmak hobimdir,çok fazla yemek yemekten hoşlanmam

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oldukça çirkin,kilolu,asosyal bir kişi.Kodlardan anlamayan (aman aman anladığım yok gerçide :D) sınıfının en başarısızı,Sürekli nefret dolu aptal bir insan olurdum herhalde :D (bunu yazarken içim titredi :S)

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Siyah saçlı, gözlüklü, zayıf dayak yiyen, ezik ve egosuz bir insan, Matematikte başarısız, kızları sevnez, çirkin hiçbir kız ona bakmaz, anime ve profesyonel dövüşten nefret eder, sorunu uzlaşma yoluyla çözer, sesi kötü, rap müzikten nefret eder.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yapılı ve büyük, ciddi ve sinirli, sapık, hiç eğlenceli olmayan, sadece dersiyle ilgilenen ve yüksek notlar alan salak bir çocuk olurdu ve hayır asla onunla anlaşamazdım (beni ilk tanıdığında boğazlardı)

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben başliyim zıttıma :D :
Saçmalama yapmayan, derslerde ingilizce ve sosyali iyi olan biri. LoL'de Feeder olmayan. Trollemeyen Kümesi Diamond olurdu. Tipli biri olurdu :D Anti-Hıyar ve Anti-Sandalye MMORPG oyunlarını sevmeyen nefret eden. Emekten nefret eden. Yüzmeyi sevmeyen. Matematiği sevmeyen. Kötü anlamda kuduruk olmayan :D :D :D Leona'yı hiç sevmeyen. Doğru focus yapan. Acayip ultra fantassstik kolay bir texture pack bulan. Modern Texture pack seven. Pixel texture pack seven birisi ortaya çıkardı herhalde.[DOUBLEPOST=1427815568,1427815487][/DOUBLEPOST]Sapığım .s

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kendi zıt kişiliğini yazacaksın. Nasıl biri olacağını, anlaşıp anlaşamayacağını vs.

Eğer bir arkadaşın varsa onun zıt kişiliğini de yazabilirsin. B)[DOUBLEPOST=1427813587,1427813483][/DOUBLEPOST]

İyi bir yere değindin. Tersimi öldürdüm, konuya devam.

O zaman tersinle aynısın çünkü bu konuyu tersin açtı* .-.