Kitabın Sesi | Sesli Kitap Kanalı

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam dostlar
Kitapların okunması güzeldir ama okuyamayan insanları unutmamak gerekir.
Kitapları okuyamayacak dostlarımız başta olmak üzere hepiniz için kitapların kolay erişilebilir kılınması adına bu projeye başladım.
Unutmayın!
Kitaplar Sessiz Kalmayı Hak Etmezler!
Örnek bir seslendirme videosu bırakıyorum sizlere
İskender Pala'nın İki Dirhem Bir Çekirdek Kitabından Afyonu Patlamak sözünün hikayesini anlatıyor.

Ayrıca abone olmaktan ziyade arkadaşlarınızla paylaşırsanız mutlu olurum.
Ulaşmak zorunda oldugumuz birçok insan var.
Kanala buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Ayrıca sizde bu kanalda kitap seslendirmek isterseniz kapımın daima açık oldugunu unutmayın.
İyi Forumlar :)

AtsızT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AtsızT
Aslında Güzel Bir Proje Diyebilirim Ufakta Olsa Birkaç Yerde Takılıyorsun Lakin Okudukça Onun da Çözüleceğine İnanıyorum.Sade Ve Güzel Ses Verebilirsin Çünkü Sesin Biraz Boğuk Geliyor.Video Sürelerinide Uzun Tutarsan İyi Olur.Başarılar

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Proje güzel ancak kendine iyi bir mikrofon ve ses yalıtımı yapa bilirsen daha iyi olur.

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AtsızT
Aslında Güzel Bir Proje Diyebilirim Ufakta Olsa Birkaç Yerde Takılıyorsun Lakin Okudukça Onun da Çözüleceğine İnanıyorum.Sade Ve Güzel Ses Verebilirsin Çünkü Sesin Biraz Boğuk Geliyor.Video Sürelerinide Uzun Tutarsan İyi Olur.Başarılar
bölümler halinde atıp en son tek parça olarak atmayı düşünüyordum takılma konuları montajda gözümde kaçanlar normalde montaj sürecinden geçiriyorum birde kayıtları :)

Proje güzel ancak kendine iyi bir mikrofon ve ses yalıtımı yapa bilirsen daha iyi olur.
zamanla olucak şeyler bir an önce yapmaya çalışıcam zaten teşekkürler yorum için :)

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Doğru ve desteklenmesi gereken bir proje başarılar dilerim.