Kızıltaşlar Nedir?

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kızıltaşlar birçok haritalarda yer alan genellikle 1.4.7 haritalarda yer alan bir devredir.Neden 1.4.7 dedim 1.5.2 de bildiğiniz üzere Command blocklar gleiyor.Ama konunun dışına atılmamaya lütfen özen gösterelim.
Forum.png

Oyundaki genel görünümü bu şekildedir.Kızıltaşların bir diğer hikayesi vardır.Ruby madeninden esinlendirilerek tasarlanmıştır.Bu maden elmaslar gibi hep yerin altlarında bulunan bir şeydir.Genellikle oyuncular bunları piston yapmakta kullanırlar.Pistonlar leverlarla çalışır.Kızıltaş burda önemli bir rol oynar.Günümüz oyuncuları bu devreleri pek kullanmazlar.Çünkü komut blokları baya bir gelişti.İtiraf ediyorum, yüzüne bile bakmam! Bunların çeşitli enerji kaynakları vardır.Ortalama enerjileri 6-7 bloklarda direk sönerler bir daha işlev göremezler (Başka bir enerji takılmadıgı sürece).Bu enerji türleri Bunlardır:
images.jpg

Bunlar:
Redstone Block
Güneş Paneli
Presurre Plateler
Yenileyiciler
Tuzaklı sandıklar
Bunlar resimde gösterilen araçlardır.Bazı araçlarda bunlardır.
Şalter
Düğme
Kızıltaş meşalesi.
Ekstradan:
Command Block-Karıştırıcı.
Bunlar komut blogun çalıştıgında karıştırıcının çalışmasıyla bir enerji üretilir.
Oyunda madenleri bu şekilde gözükür:
maxresdefault.jpg

Yana diamond benide çek diyen amcalar gibi karışsada bizim konumuz kızıltaşdır :)
Bu arada ışıklı mışıklı tek madendir.Bunlar tahminim olarak redstone resmindeki açık renkli parçaların çıkardıgı efektlerdir.
Buda texturesi:
Redstone_Ore.png

Oyunda sade bir görünümü vardır.Neyse artık sizede iyi devreler!

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"Kızıltaşlar birçok haritalarda yer alan genellikle 1.4.7 haritalarda yer alan bir devredir." Dediğinde beni kaybettin. "Kızıltaşlar devredir" ??!!?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kızıltaş nasıl bir şey ya çok garip değilmi ?