Yardım Klavye alacağım, kararsız kaldım.

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    4

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba. Klavye alacağım ve Logitech G410, Razer Blackwidow TE, Corsair K65 ve Cooler Master Masterkeys Pro S arasında kaldım. Özellikleri şu şekilde:
XXXG410BW TEK65 Pro S
RGBVarVarVarVar
Bilek D.YokYokVarYok
SwitchRomer-GGreetechCherry MXCherry MX
YazılımLogitech GSSynapse 3iCueCooler Master Hub
Multimedya TuşYokYokVarYok
Windows KapatmaVarVarVarVar
Telefon tutacağıVarYokYokYok
USB uzatmaYokVarVarYok
Fiyat215250200260

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Razer Blackwidow Elite'e bir bakmanı öneririm. Bilek desteği ve oyun özellikleri cidden çok hoş.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
3 senedir razer kullanırım klavye konusunda bu kadar rezil bir marka daha varsa o da logitech'tir. corsairden şaşma derim bilek desteği tıraş iş.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Corsair varken diğer markaları önermiyorum. K65 gayet güzel klavyedir.

Numpad takıntın yoksa almanı öneririm. Ben genelde kelimelerin üstündeki sayıları kullanıyorum.

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Corsair varken diğer markaları önermiyorum. K65 gayet güzel klavyedir.

Numpad takıntın yoksa almanı öneririm. Ben genelde kelimelerin üstündeki sayıları kullanıyorum.
Corsair K65 almaya karar verdim. Bir hafta içerisinde elimde olur. Bunun yerine Dark Core SE önerir misiniz? Mousepadi hariç 250TL'ye alacağım ikinci el olarak. Teşekkür ederim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Corsair K65 almaya karar verdim. Bir hafta içerisinde elimde olur. Bunun yerine Dark Core SE önerir misiniz? Mousepadi hariç 250TL'ye alacağım ikinci el olarak. Teşekkür ederim.
yani klavyede corsair ama farede deathadder elite'e kadar zorlamanı öneririm açıkçası. ha eğer uğraşmam diyorsan o da adamdır

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Doğru bir karar vermişsin, zamanında k70 almıştım. Herhangi bir sıkıntısı yok. Sadece bir tuşun yeşil ledi patladı herhalde yeşili yanmıyor. Ben aldıktan birkaç ay sonra 2. kasası çıktı, o daha da güzel duruyor.